Yazıcı Sürümü

Kayseri Şubemizin Hizmet Binası Açıldı


Kayseri Şubemizin Hizmet Binası Açıldı
30.11.13, Cumartesi
Kayseri Diyanet-Sen Şube binamızın açılışına Diyanet-Sen Genel Başkan Vekili Hacıbey Özkan, Eğitimden sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Mehmet Yaman katıldı.

Kayseri Diyanet-Sen Şube binamızın açılışına Diyanet-Sen Genel Başkan Vekili Hacıbey Özkan, Eğitimden sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Mehmet Yaman katıldı. açılışta konuşan Hacıbey Özkan; Sendikal bilinç ve değerler sendikacılığı yapan diyanet-sen Türkiye'nin 81 ilinde hizmetinin nişanesi olan hizmet binalarını açmaya devam ediyor dedi. Daha iyi hizmet verebilmek adına din görevlilerini kucaklayan, onların dertleriyle dertlenen Diyanet-Sen bu gün Kayseriye yakışır bir mutluluk yaşatmıştır. Binalar hizmet edilirse kıymetlidir dusturuyla hareket ederek bu hizmet binamızın zekatının bol kazanımlar, ve değerler sendikacılığına yakışır hizmetler olduğu bilinmelidir dedi.

Hizmet Binasının Açılışında Konuşan Diyanet-Sen Şube Başkanı İrfan Kaşıkcıoglu;
Diyanet-sen kayseri şubemizin yeni hizmet bürosunun açılışının hayırlara vesile olmasını yüce ALLAH ‘ tan temenni ediyorum. Din görevlilerinin sesi olmak, yılların biriktirdiği sorunları çözmek için 1998 yılında ÖZERK DİYANET, SEÇİLMİŞ BAŞKAN, ETKİN DİN GÖREVLİSİ söylemiyle yola çıkan, din görevlisinin diklenmeden dik duruşunun bir göstergesi olan şubemizin yeni  hizmet bürosunun açılışına hoş geldiniz şeref verdiniz.

Değerli Genel Başkanımızın sendikamız Genel Merkez açılış konuşmasında, belirttiği bir husus vardı “binaların zekâtı.” Bu tabir benim çok hoşuma gitmişti. Cenabı ALLAH bize de karınca kararınca bir merkez almayı nasip etti. Biz Kayseri yönetimi olarak sendikacılığın yanında, üyelerimizin daha kapsamlı eğitimleri için Kuran-ı kerim,Siyeri nebi, Arapça,Hadis,Tashihi huruf ve Musiki gibi dersleri vermek için salonumuzu hazırladık. Bu salonumuz şimdiden üyelerimize hayırlı olsun.Binamizin zekatının da böyle hayırlı hizmetler olmasını diliyoruz.

Bu haberi 2958 kişi görüntüledi.
TümüDİĞER BAŞLIKLAR