Yazıcı Sürümü

Kayseri Diyanet-Sen Şubesi Ankara’da


Kayseri Diyanet-Sen Şubesi Ankara’da
10.04.13, Çarşamba
Diyanet-Sen Kayseri Şube Başkanı irfan Kaşıkcıoğlu ve Şube Başkan yardımcıları; Abdurrahman Ulucan, Mikail yıldız, Ömer gürden, Hüseyin altıparmak, şube denetleme kurulu başkanı Halil demirbaş, Melikgazi ilçe temsilcimiz Mustafa Eker, Ankara’da Memur-Sen ve Diyanet-Sen Genel Merkezini ziyaret etti.

Diyanet-Sen Şube Başkanı irfan Kaşıkçıoğlu ve Şube Başkan yardımcıları
Abdurrahman Ulucan, Mikail Yıldız, Ömer Gürden, Hüseyin Altıparmak,
şube denetleme kurulu başkanı Halil Demirbaş,
Melikgazi ilçe temsilcisi Mustafa Eker, Ankara’da Memur-Sen  ve Diyanet-Sen Genel Merkezini ziyaret etti.

Yapılan ziyaretlerde Şube çalışmaları hakkında bilgi alış verişinde bulunuldu Şube  Başkanı Kaşıkcıoğlu; ‘‘ Diyanet Personeli olarak  verimli çalışma konusunda çalışmalar içerisinde olduklarını, çok kısa bir süre önce  gerçekleştirdikleri Çanakkale Şehitlik gezisi düzenlediklerini, bu günlerde Kutlu Doğum  Haftası münasebetiyle yoğun çalışmalar içerisinde olduklarını  belirttiler. Kaşıkcıoğlu ‘’ana  hedefimiz üyelerimizle hem fikir olup hareket etmektir, biz sendikacılık alanında örnek olabildiğimiz kadar, çok kısa sürede daha da büyüme hedefindeyiz, Kayseri’de yaptığımız çalışmalarla başarı oranımızı yüzde 80’lerden yüzde 88’ lere kadar taşımayı bildik. Büyümemizin  en büyük sebebleri, güven duygusu, azimli çalışmak  ve üyelerimizin derdini kendi derdimiz olarak görmektir.’’dedi.

Memur-Sen Konfederasyonu Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu; ‘‘Yetkili sendikamız olan Diyanet-Sen’in güzide şubelerinden olan Kayseri Şubesi bu ziyaretiyle bizi mutlu etmiştir. 10 Milyon imza kampanyasıyla şube olarak çalışmalarını taktir ediyor, şube başkan ve yönetimine çalışmalarından dolayı başarılar diliyorum’’ dedi.

Diyanet-Sen Genel Başkanı Mehmet Bayraktutar’’ Şubelerimizle sürekli görüşmelerimiz gerek aylık mutat toplantılarında, gerekse özel ziyaretlerde örgütlü olmanın bilincini her zaman taze tutmuştur. Kayseri Şubemizin ziyareti bizi memnun etmiştir’’ dedi.

Konfederasyon ve Yetkili sendika ziyaretleri sonrasında birtakım kamu kuruluşlarıda ziyaret edilmiştir.

Bu haberi 4091 kişi görüntüledi.
TümüDİĞER BAŞLIKLAR