Yazıcı Sürümü

Denizli Teşkilat Çalışması


Denizli Teşkilat Çalışması
26.12.12, Çarşamba
Denizli İl ve ilçe Müftülük aylık mutat toplantıları Diyanet-Sen Genel Başkan Yardımcılarımızın katılımları ile gerçekleşti.

Denizli İl ve ilçe Müftülük aylık mutat toplantılarına Diyanet-Sen Genel Başkan Yardımcıları  Hacıbey Özkan, Mali İşler Sorumlusu  M.Ali Omurca, Mevzuat ve Toplu Sözleşme Başkanı  Ali Bayır, Eğitim ve Sosyal İşler Sorumlusu Mehmet Yaman katıldılar.

On sekiz ilçenin toplantılarına katılan sendika yetkilileri personel bilgilendirmesi yaptı daha sonra hanım komisyonlarının öğretmen evi toplantılarına katıldı, ziyaretlerde Eğitim Merkezi Müdürü Mustafa Acar makamında ziyaret edildi, Acar; Denizli’de eğitimin daha iyi hale getirilmesi için yoğun bir çalışma içinde olduklarını belirtti. Ziyaretten duyduğu memnuniyete değinen Genel Başkan Yardımcısı Hacibey Özkan  eğitimin  gerekliliğine değinerek daha verimli, daha özgür bir eğitimin faydalarına değindi.  Aynı gün Denizli İl Müftülüğü ziyaret edildi, müftü Alaaddin Gürpınar çalışmaları hakkında bilgi verdi ve personel odaları gezildi.Üç günlük ziyarette;

Hacıbey Özkan: Denizli merkez, Honaz, Bekilli, Çivril

M. Ali Omurca: Tavas, Kale, Beyağaç, Çal, Acıpayam ,Çivril

Ali Bayır :Çardak ,Bozkurt ,Çomeli ,Baklan ,Serinhisar ,Güney ,Civril

Mehmet Yaman :Sarayköy, Buldan ,Akköy, Babadağ, Çivril  ziyaretlerinde bulundular.

Bu haberi 4931 kişi görüntüledi.
TümüDİĞER BAŞLIKLAR