Yazıcı Sürümü

Denizli Şubesi 7. Geleneksel Pikniğini Gerçekleştirdi


Denizli Şubesi 7. Geleneksel Pikniğini Gerçekleştirdi
15.06.12, Cuma
Diyanet-Sen Denizli Şubesi tarafından düzenlenen geleneksel piknik şöleninin 7.si 2 Haziran 2012’de Denizli İli Başkarcı Kasabası Ornaz Vadisi Dutlar Mevkii'nde büyük bir katılımla gerçekleştirildi.

Diyanet-Sen Denizli Şubesi  tarafından düzenlenen geleneksel piknik şöleninin 7.si 2 Haziran 2012’de Denizli İli Başkarcı Kasabası Ornaz Vadisi Dutlar Mevkii'nde büyük bir katılımla gerçekleştirildi.

Denizli Şube Pikniğine İl Müftüsü  Alaaddin Gürpınar, İl Müftü Yardımcıları Kazım Tekkoyun,  M. Kemal Ekicim, İbrahim Ayhan, Memur - Sen Denizli İl Temsilcisi ve Sağlık - Sen Denizli Şubesi Başkanı Kemal Çırak, Sağlık - Sen Denizli Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri, Toç - Bir - Sen 34 Nolu   Denizli - Uşak Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri, Bem - Bir - Sen Denizli İl Temsilciliği Yönetim Kurulu Üyeleri, merkeze bağlı tün müftülük personeli ve ilçe yönetimleri  ve aileleri katıldı.

Pikniğe ayrıca İzmir'den "Aşk-ı Derun İlahi Gurubu" da katılarak, canlı orkestra ile ilahiler, ezgiler, şiirler, Türk Sanat Musikisi, Türk Tasavvuf Musikisi  eserleri sundular.

Büyüklerin yanında özellikle çocuklar için düzenlenen yarışmalar ve etkinlikler çocukların bol bol eğlenmesine vesile oldu. Yarışmalar sonunda çocuklara çeşitli hediyeler de verildi.

Bu haberi 6243 kişi görüntüledi.
TümüDİĞER BAŞLIKLAR