Yazıcı Sürümü

Üyemizi ve Kardeşini Ebediyete Uğurladık


Üyemizi ve Kardeşini Ebediyete Uğurladık
08.02.15, Pazar
Denizli Çal İlçesi Bahadınlar Camii İmam Hatibi Abdullah Talha HIZ Hocamız ve kardeşi Erol Hız sobadan zehirlenerek vefat etmiştir.

Denizli Çal İlçesi Bahadınlar Camii İmam Hatibi Abdullah Talha Hız Hocamız ve kardeşi Erol Hız 6 Şubat 2015 Cuma günü sobadan zehirlenerek vefat etti. Merhum kardeşlerimizin cenaze namazları bu gün (07.02.2015) ikindi namazına mütakip Acıpayam İlçesi Kavacık Mahallesineki baba ocağında kılınarak Kovacık Mahallesi mezarlığına defnedildi.

Cenazeye Diyanet-Sen Denizli Şube Başkanı Mustafa Şimşek, Başkanvekili İbrahim Kardaş ve Başkan Yardımcıları Musa Adak ve Kasım Kavurmacı ile birlikte katıdı. Ayrıca İl Müftüsü Veysel Çakı, İl Müftü Yardımcıları Mehmet Yığın ve Hasan Hüseyin Ortanca, Merkezefendi İlçe Müftüsü Gencal Şenyayla ve Pamukkale İlçe Müftüsü Nihat Sevil Hocalarımızın iştirak ettiği cenaze merasimine din görevlileri ve vatandaşlar tarafından da çok yoğun bir katılım oldu. Rahmetli Hocamız ve kardeşi dualarla defnedildi.

Merhum kardeşlerimize Allah'tan rahmet kederli eş, dost ve akrabaları ve camiamıza baş sağlığı ailesine de sabrı cemil ve ecri cezil niyaz ederiz.

Bu haberi 2749 kişi görüntüledi.
TümüDİĞER BAŞLIKLAR