Yazıcı Sürümü

Omurca, Balıkesir’de üyeleri ile bir araya geldi


Omurca, Balıkesir’de üyeleri ile bir araya geldi
20.10.15, Salı
​Diyanet-Sen Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Omurca teşkilat çalışmaları kapsamında Balıkesir’de üyeleri ile bir araya geldi. Omurca; ‘‘bu özel haftada huzurunuzda olduğumuz için çok mutluyuz.

Din görevlilerinin devletin her bir bölgesine, muhtarı olmayan beldesinde Al Bayrak gibi dalgalandığını görüyoruz.

Son yaşanan olaylarda ezanın susmaması için çırpınan din görevlilerine, bayrağın inmemesi için tetikte olan güvenlik birimlerimize şükran ve sevgilerimi sunuyorum.

Dünya’nın gaflet ve zaruret içinde olduğunu gören, irşat İslam’a tabidir diyen erdemli din görevlisi kardeşlerimizin bu özel haftasını kutluyorum.

Bizler Memur-Sen ve Diyanet-Sen olarak son kale dediğimiz, bütün dünya devletlerine karşı dimdik ayakta durma mücadelesi veren yeniden büyük Türkiye’nin hayalini kuruyoruz.

Geçmişte insanları ayrıştırarak, ırklara, mezheplere bölerek başka devletlerin, başka milletlerin adeta sömürü haline gelmiş olan Türkiye’nin artık prangalarından kurtulma vaktidir diyoruz.

Beşli çetelerin Türkiye’yi tanzim ve taksim ettiği, başa gelen milli ve manevi ruhun bekçileri olan menderesleri, Özalları, Erbakanları türlü oyunlarla, kumpaslarla deviren, öldüren, asan beşli çetelere ve iş birlikçilerine artık dur diyoruz.

Bizler maneviyatını Kur’an’dan alan, evveliyatını peygamberden örnek alan erdemliler hareketiyiz.

Bugün burada sizinle birlikte, yeni Dünyaya karşı yeni Türkiye’nin şahlanışına karar vereceğiz.

Bu karar ya bizi tarihin sayfaları arasında sönmüş, aciz bir millet yapacak,

ya da sönmeyen yurdumun üstünde en son ocak olan Türkiye’nin ebediyet nişanesi olacak.

28 Şubatı, e MUHTIRALARI bize yaşatan zihniyete karşı artık başkaldırma vaktidir denecek.

Memur-Sen ve Diyanet-Sen , insanı ve insanlığı barışa, huzura ve kurtuluşa ulaştıracak DEĞERLERİ İHYA HAREKETİ’ dir ifadelerini kullandı.

Bu haberi 2129 kişi görüntüledi.
TümüDİĞER BAŞLIKLAR