Yazıcı Sürümü

Bursa’da Vefat Eden Üyemizin Ailesine Yardım Çeki


Bursa’da Vefat Eden Üyemizin Ailesine Yardım Çeki
03.01.14, Cuma
Bursa’da Vefat Eden Üyemizin Ailesine Yardım Çeki

Bursa’da geçirdiği elim kaza sonucu hayatını kaybeden üyemiz Yaşar Saymaz’ınailesine  SBN Sigorta ile yapılan anlaşma gereği 15 Bin TL ferdi kaza sigortası çeki verildi.

 

Kaza sonucu 50 yaşında hayatını kaybeden Diyanet-Sen Üyesi merhum Yaşar Saymaz’ın ailesi Memur-Sen Bursa İl Temsilciliği binasında ağırlandı.

 

En acılı günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan Memur-Sen Bursa İl Temsilcisi Numan Şeker’i ve Diyanet-Sen Bursa Şube Başkanı Yüksel Gümüş’ü Memur-Sen Bursa İl Temsilciliği’nde ziyaret eden Pakize Saymaz ve çocukları en zor günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan yöneticilere teşekkür etti.

 

Diyanet-Sen Bursa Şube Başkanı Yüksel Gümüş ise Diyanet-Sen olarak Türkiye genelinde 70 bin üyelerinin olduğunu söyledi. Gümüş, üyelerinin acılarını bir nebze olsun paylaşmak için her zaman kederli ailelerin yanında olduklarını da sözlerine ekledi. Gümüş, “Merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine sabır diliyorum” diyerek sözlerini noktaladı.

 

En azından maddi sıkıntı yaşamamaları için merhumun ailesinin yanında olacaklarını söyleyen Numan Şeker, merhumun oğlu Ömer Faruk Saymaz’a çekini takdim etti.   Çeklerini Diyanet-Sen Bursa Şube Başkanı Yüksel Gümüş ve Diyanet-Sen Yönetim Kurulu Üyesi Osman Yaprak’ın elinden alan eş Pakize Saymaz ve merhumun kızı Betül SaymazDiyanet-sen’nin her zaman yanlarında olacağından emin olduklarını söyleyerek bir kez daha Diyanet-Sen yöneticilerine teşekkür ettiler

Bu haberi 2703 kişi görüntüledi.
TümüDİĞER BAŞLIKLAR