Yazıcı Sürümü

Vefat Eden Üyemizin Ailesine 15 Bin TL Ferdi Kaza Sigortası Çeki


Vefat Eden Üyemizin Ailesine 15 Bin TL Ferdi Kaza Sigortası Çeki
22.12.14, Pazartesi
Geçirdiği elim trafik kazası sonucu vefat eden Kocaeli Körfez Hacı Muharrem Camii İmam Hatibi ve aynı zamanda üyemiz olan Numan Sabit Noğman’ın ailesine Diyanet-Sen tarafından 15 Bin TL’lik ferdi kaza sigortası çeki verildi.

Ordu’nun Fatsa ilçesinde 20 Ekim 2014’de geçirdiği trafik kazası sonucu vefat eden hocamızın ailesini Diyanet-Sen yalnız bırakmadı.

Kocaeli Şube Başkanı Selami Tarcan ve yönetim kurulu üyeleri merhum hocamızın ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

Tercan merhum hocamızın ailesine taziye dileğinde bulunarak Sendika olarak bu gün burada size takdim ettiğimiz bu meblağ hocamızı geri getirmeyecektir. Bunu da biliyoruz. Ailesinin bir nebzede olsa sıkıntılarını gidermesini temenni ediyoruz. Diyanet-Sen şubesi olarak merhum hocamızın ailesinin her zaman yanında olmaya çalışacağız. “ dedi.

Ziyarete Şube başkanı Selami Tarcan, Başkan vekili Mustafa Karataş, Başkan yardımcıları Zeki Albayrak, Çetin Kıranşal, Körfez İlçe Temsilcisi Ziya Hatipoğlu ve Körfez Din Görevlileri Dernek Başkanı Mustafa Bektaş ve merhumun arkadaşları katıldı.

Yaralan Üyemize 4.850 TL Ferdi Kaza Sigorta Çeki


Diyanet-Sen Kocaeli şubesi üyelerinden Mustafa Sağlam’a Hatay’da bir patlama sonucu yaralanmasından dolayı 4.850 TL ferdi kaza sigorta çeki verildi. Çek takdiminde Körfez İlçe Müftüsü Hasan Erdoğan ve Kocaeli Şube Başkanı Selami Tarcan da hazır bulundu.

Bu haberi 2413 kişi görüntüledi.
TümüDİĞER BAŞLIKLAR