Yazıcı Sürümü

Kocaeli Şubesi’nden Müftülere Yemek


Kocaeli Şubesi’nden Müftülere Yemek
11.10.11, Salı
Camiler ve Din Görevlileri Haftası dolayısıyla Diyanet-Sen Kocaeli Şubesi’nce İl Müftüsü Mehmet Sönmezoğlu, ilçe müftülükleri ve Diyanet-Sen ilçe yönetimlerine bir yemek verildi.

Camiler ve Din Görevlileri Haftası dolayısıyla Diyanet-Sen  Kocaeli Şubesi’nce İl Müftüsü Mehmet Sönmezoğlu, ilçe müftülükleri ve Diyanet-Sen ilçe yönetimlerine bir yemek verildi.


Camiler ve Din Görevlileri Haftası dolayısıyla Diyanet-Sen Kocaeli Şube Yönetimi tarafından , İl Müftüsü Mehmet Sönmezoğlu, müftü yardımcıları Nedim Özkal, Mehmet Çabuk, Bayram Erdoğan, Şaban Apaydın başta olmak üzere, ilçe müftülerine, sendika temsilcilerine ve eşlerine antik kapıda yemek düzenlendi.

 

Diyanet-Sen Şube Başkanı Selami Tarcan, “Müftülüğümüz tarafından sorunlarımız ve düşüncelerimiz dikkate alınmaktadır. Birlikte görev yapıyoruz. Her zaman müftülüğümüze elimizden gelen desteği vereceğiz” açıklamasında bulundu. İl Müftüsü Mehmet Sönmezoğlu da “Bu haftanın amacı bir araya gelmektir. Bu haftanın kutlu doğum seviyesine çıkması yönünde gereken çalışmaların yapılması gerekiyor. Camilerimiz ve Kuran kurslarımız daha aktif hale gelmelidirler. Kuran Kursu kalmayan mahallemiz olmayacaktır. İnsanlarımıza Kur’an öğrenmesinde bütün kolaylığı sağlamalıyız” şeklinde konuştu.
Bu haberi 7229 kişi görüntüledi.
TümüDİĞER BAŞLIKLAR