Yazıcı Sürümü

Kocaeli ve İlçelerinde Teşkilat Çalışması Yapıldı


Kocaeli ve İlçelerinde Teşkilat Çalışması Yapıldı
23.01.12, Pazartesi
Diyanet-Sen Genel Başkanı Mehmet Bayraktutar Kocaeli ve ilçelerinde teşkilat çalışmalarına katıldı

Diyanet-Sen Genel Başkanı Mehmet Bayraktutar Kocaeli ve ilçelerinde teşkilat çalışmalarına katıldı. Kocaeli merkez ve tüm ilçelerini ziyaret eden ve aylık mutat din görevlileri toplantılarına katılan Bayraktutar ve yönetim kurulu üyeleri ayrıca Kocaeli İl Müftüsü Mehmet Sönmezoğlu  ve ilçe müftülerini ziyaret ederek Diyanet-Sen’in faaliyetleri konusunda bilgi verdi.

 

Kocaeli Teşkilat çalışmasına Genel Başkan Mehmet Bayraktutar’ın yanı sıra Genel Teşkilatlanma Sekreteri Mehmet Ali Güldemir ve Genel Mali Sekreter Mehmet Ali Omurca katıldı

 

16-17-18 Ocak 2012 tarihlerinde gerçekleşen Teşkilat çalışmalarında Kocaeli merkez ve ilçelerinin Din Görevlileri mutat toplantılarına katılan Bayraktutar, sendikal çalışma ve faaliyetler konusunda Din Görevlilerini bilgilendirdi.

Bayraktutar “Diyanet-Sen; Topluma ve Üyelerine yönelik son derece güzel çalışmalar yaparak üzerine düşen görevi yerine getirmektedir” dedi.

 

Diyanet çalışanlarının mali hakların iyileştirilmesinde, sosyal ve özlük haklarının geliştirilmesinde, hukuki ve idari haklarının savunulması ve özgüven kazandırılması konularında Diyanet İşleri Başkanlığı ve hükümetle  çalışmalar yaparak güzel kazanımlar elde edildiğini belirten Bayraktutar,  din hizmetinde kalitenin artırılması, millet iradesinin devlet idaresine yansıtılması, yeni anayasa ile ilgili  yapılan çalışmalar konusunda katılımcıları bilgilendirdi.

  

Kocaeli’ndeki  Teşkilat çalışmaları kapsamında Kocaeli merkez ve 12 ilçesinin din görevlileri toplantısına katılan  Diyanet-Sen Genel Başkanı Mehmet Bayraktutar ve yönetim kurulu üyeleri İlçe Müftülüklerinin mutat toplantılarında bilgilendirmelerde bulundular. İlçe müftülerini de ziyaret eden Diyanet-Sen heyeti, din görevlilerin sorunları ve çözüm konusunda müftülerle görüş alışverişinde bulundu.

 

 

 

 

 

İl Müftüsü Sönmezoğlu Ziyaret Edildi

 

Diyanet-Sen Genel Başkanı Mehmet Bayraktutar, 19 Ocak 2012 tarihinde Kocaeli İl Müftüsü Mehmet Sönmezoğlu’nu ziyaret etti. Ziyarette Diyanet-Sen Kocaeli Şubesi Başkanı Selami Tarcan da hazır bulundu. 

  

İl Müftüsü Mehmet Sönmezoğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek ziyaret anısına  Diyanet-Sen Genel Başkanı Mehmet Bayraktutar’a bir plaket takdim etti.

Diyanet-Sen Genel Başkanı Bayraktutar da, gerek Kocaeli merkezde gerekse ilçe müftülüklerindeki ziyaretlerinde  gördüğü yakın ilgiden ve alakadan dolayı Sönmezoğlu’na teşekkür etti.
Bu haberi 5702 kişi görüntüledi.
TümüDİĞER BAŞLIKLAR