Yazıcı Sürümü

Tokat Şube Geniş Katılımlı Divan Toplantısı Başarılı Geçti


Tokat Şube Geniş Katılımlı Divan Toplantısı Başarılı Geçti
25.11.13, Pazartesi
Tokat Şubesi Genişletilmiş Divan Toplantısı 24 Kasım 2013’de gerçekleştirildi.

Tokat Şubesi Genişletilmiş Divan Toplantısı  24 Kasım 2013’de gerçekleştirildi. Toplantıya Genel Merkez Yönetiminden Genel Başkan Vekili Hacibey Özkan, Genel Başkan Yardımcısı Ali Bayır, Diyanet-Sen Şube Başkanı Durmuş Babacan ve yönetim kurulu üyeleri, ilçe temsilcileri ve yönetimleri ve zorunlu organlar katıldı.

Divan Başkanlığı’nı Genel Başkan Yardımcısı Ali Bayır’ın yaptığı toplantıda konuşan Genel Başkan Yardımcısı Hacibey Özkan, sendikal kazanımlar, ilitam kontenjanları ve sendikal örgütlenmenin gerekleri konusunda katılımcılara bilgi verdi

Genel Başkan Yardımcısı Ali Bayır ise teşkilat çalışmaları ve toplu sözleşme kazanımları konusunda katılımcılara bilgi verdi. Bayır başarılı bir toplu sözleşme dönemi geçirdiklerine dikkat çekerek “mesai ücretleri, “ Memur-Sen’in ve Diyanet-Sen’in genel talepler çerçevesinde bu yıl yapılan Toplu Sözleşme Maddeleri arasında “Statü, atama, yer değiştirme ve görevde yükselme konularında yeni düzenlemelerin yapılması” ve yine Diyanet-Sen’in Ekim 2011 Kurum İdari Kurulu Kararları arasında yer alan “Görevde yükselme ve unvan değişikliği imtihanlarının düzenli olarak açılması.” Taleplerimiz yönetmelik değişikliği ile hayata geçmiş oldu” dedi.

Tokat Şube Başkanı Durmuş Babacan da şube faaliyetleri konusunda bilgi verdi. Üye sayısını 610’dan Bin’e çıkardıklarını söyledi.

Oldukça başarılı geçen şube divan toplantısında önümüzdeki dönem yol haritası belirlendi.

Bu haberi 2539 kişi görüntüledi.
TümüDİĞER BAŞLIKLAR