Yazıcı Sürümü

Kırıkkale İl Yönetiminde Görev Değişimi


Kırıkkale İl Yönetiminde Görev Değişimi
08.02.12, Çarşamba
Diyanet-Sen Kırıkkale İl Teşkilatı yapılan istişare toplantısı sonucu yeni yönetimini belirledi. Diyanet-Sen Kırıkkale İl Yönetimi ve üyeler İstişare Toplantısı ile yeni Yönetim Kurulunu oluşturmak için Kandemirler Restoranda buluştular.

Diyanet-Sen Kırıkkale İl Teşkilatı yapılan istişare toplantısı sonucu yeni yönetimini belirledi.

Diyanet-Sen Kırıkkale  İl Yönetimi ve üyeler  İstişare Toplantısı ile yeni Yönetim Kurulunu oluşturmak için Kandemirler Restoranda buluştular.

 

Yapılan istişare toplantısına Genel Merkez Yönetiminden Genel Teşkilatlanma Sekreteri Mehmet Ali Güldemir, Genel Mevzuat ve Toplu Sözleşme Sekreteri Ali Bayır ve Genel Araştırma ve Dış İlişkiler Sekreteri Mehmet Yaman ile elçe yönetim kurulları ve çok sayıda üyenin katıldı

 

İl Başkanı Ünal Uzun yaptığı konuşmada sivil toplum kuruluşlarının önemine değinerek kurulduğu günden beri Diyanet-Sen’in çok mesafeler kat ettiğini yönetimiyle, üyesiyle tüm teşkilatın bir nefer gibi çalışmaya devam edeceğini vurguladı.

 

Genel Teşkilatlanma Sekreteri Mehmet Ali Güldemir de yaptığı konuşmada; Kırıkkale’deki birlik, kardeşlik ve olgunluktan duydukları memnuniyeti dile getirerek, bunun diğer illere de örnek olması temennisinde bulundu. Güldemir ayrıca genel merkez çalışmaları konusunda da katılımcılara bilgi verdi.

 

Yapılan istişare toplantısı sonucu Kırıkkale İl Başkanlığı’na  Halit Kartal seçildi. Kartal yaptığı konuşmasında  Diyanet-Sen’i bir  iyilik hareketi olarak gördüğünü ve  bu şerefli hizmeti yürütme görevinin kendisine verilmesinden dolayı teşekkür etti

 

Yapılan İstişare Toplantısı Sonucu Kırıkkale İl Yönetimi şu isimlerden oluştu:

 

İl Başkanı                                : Halit Kartal

İl Sekreteri                              : Çelebi Akkurt

Teşkilatlanma Sektereri            : Ahmet Tanış

Mali Sekreter                          : Muhsin Yeşilyurt

Eğitim Basın ve Halkla İlş Sek  : Yusuf Yıldırım

Bu haberi 5934 kişi görüntüledi.
TümüDİĞER BAŞLIKLAR