Yazıcı Sürümü

Kırklareli İl Divan Toplantısı Gerçekleştirildi


Kırklareli İl Divan Toplantısı Gerçekleştirildi
10.12.13, Salı
Diyanet-Sen Kırklareli il divan toplantısı 7 Aralık 2013’te gerçekleştirildi.

Diyanet-Sen  Kırklareli il divan toplantısı 7 Aralık 2013’te gerçekleştirildi. Toplantıya Genel Merkez Yönetiminden Genel Başkan Yardımcıları Mehmet Ali Güldemir,  Ali Bayır ve Mehmet Yaman,  İl Temsilcisi Mustafa Küçükmotar ve yönetim kurulu üyeleri, zorunlu organlar ve ilçe temsilcileri katıldı.

Divan Başkanlığı’nı Genel Başkan Yardımcısı Ali Bayır’ın yaptığı toplantıda konuşan Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Güldemir, Diyanet-Sen’in bu günlere kolay gelmediğini belirterek “ Zorluklarla çıkılan yolda bu gün 70 Bin’i aşan üye sayısı ile ülkemizin en müstesna sivil toplum kuruluşlarından birisinin mensubu olmaktan onur duyuyorum. Diyanet-Sen bu gün gerek üyelerine yönelik kazanımları gerek ülke meselelerinde elini taşın altına koyan tutumu gerekse dünyanın neresinde olursa olsun mazlumun yanında yer alan tavrı ile örnek ve model bir sendikacılık icra etmekdetir” dedi.

Genel Mevzuat ve Toplu Sözleşme’den sorumla Başkan Yardımcısı Ali Bayır ise Diyanet-Sen’in ve Memur-Sen’in toplu sözleşme masasındaki kazanımlarına hayıtın her yönündeki haksızlıklara da karşı çıkarak engellerin kalkması konusunda öncü olduğunu ifade etti.

Mehmet Yaman da konuşmasında  Diyanet-Sen’in kuru bir sendikacılık yerine erdemli hizmet sendikacılığı yapmayı seçtiğini  ifade ederek “Diyanet-Sen’in bu seçimi onu zirveye taşımıştır. Diyanet-Sen 10 yıldır yetkili sendikadır ve bu yetkisini her geçen gün yeni kazanımlarla taçlandırmaktır” şeklinde konuştu.

Kırklareli İl Temsilcisi Mustafa Küçükmotar’da il temsilciliği  olarak yaptıkları çalışmalar konusunda katılımcılara bilgi verdi.

Bu haberi 2818 kişi görüntüledi.
TümüDİĞER BAŞLIKLAR