Yazıcı Sürümü

Dev Proje Hayata Geçiyor


Dev Proje Hayata Geçiyor
17.01.15, Cumartesi
​Sivas Memur-Sen, üyelerine özel toplu konut projesi hazırlıyor. Memur-Sen Yeşil Vadi Evleri olarak hazırlanan toplu konut projesinin, TOKİ işbirliği ile Kurt Deresi mevkiine inşa edilmesi planlanıyor.

Memurların ekonomik hak ve menfaatlerini savunan Memur-Sen, üyeleri için TOKİ ile anlaşmalı toplu konut için görüşmelere devam ediyor. Sivas Memur-Sen’e bağlı iş kollarından Sağlık Sen Başkanı Efe Zileli, Eğitim Bir-Sen bir nolu Başkanı İlhan Karakoç, Diyanet-Sen Başkanı Mikail Karagöz, Eğitim Bir-Sen iki nolu Şube Başkanı Mustafa Kısakürek, Bembirsen Başkanı Mustafa Pakoğlu, Ulaştırma Memur-Sen Başkanı Ömer Vatankulu, Kültür Memur-Sen Murat Karakuzu, Birlik Haber-Sen Başkanı Musa Yıldız, Enerji Bir-Sen Başkanı Ali Rıza Ay, Bayındır Memur-Sen Başkanı Necati Çelik, Büro Memur-Sen Başkanı Metin Özcan bir araya gelerek Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın’ı ziyarette bulundular.

Toplu konut projesini Başkan Aydın’a ileten Memur-Sen’in iş kolları Başkanları karşılaştıkları olumlu tepkiler karşısında memnuniyetlerini dile getirdiler. Yaklaşık 3000 konut yapacaklarını ileten Memur-Sen iş kolları Başkanları, “ TOKİ işbirliği ile Memur-Sen Yeşil Vadi Evleri adı altında Memur-Sen üyelerine ve Memur-Sen ailesine toplu konut projesini kazandırıp üyelerimize ekonomik hak ve menfaatlerini kazandırmaya devam edeceklerini söylediler.

Bu toplu konut projesinden memnun olduğunu ifade eden Belediye Başkanı Aydın; “İlimizin gelişmesi açısından önemli bir proje. Hazırlanan bu proje hem Sivas’ımız için hem de Memur-Sen öncülüğünde memurlara konut kazandırma adına çok güzel bir proje olacak, Hem Sivas Kazanacak hem de Sendika üyeleri kazanacak ” diyerek Memur-Sen Başkanlarına böyle bir proje gerçekleştirdikleri için teşekkür etti.

Bu haberi 4006 kişi görüntüledi.
TümüDİĞER BAŞLIKLAR