Yazıcı Sürümü

Sivas Teşkilat Çalışması Verimli Geçti


Sivas Teşkilat Çalışması Verimli Geçti
18.11.11, Cuma
Diyanet-Sen Genel Merkez Yönetim Kurulu üyeleri 16-17 Kasım 2011 tarihlerinde Sivas merkez ve ilçelerinde teşkilat çalışmasında bulundu.

Diyanet-Sen Genel Merkez Yönetim Kurulu üyeleri 16-17-18 Kasım 2011 tarihlerinde Sivas merkez ve ilçelerinde teşkilat çalışmasında bulundu.

 

Genel Merkez Yönetim Kurulu üyelerinden Genel Teşkilat Sekreteri Mehmet Ali Güldemir, Genel Mali Sekreter Mehmet Ali Omurca, Genel Mevzuat ve Toplu Sözleşme Sekreteri Ali Bayır, Genel Eğitim Sekreteri Cebrail Yakışır, Sivas İl Başkanı Recai Yıldız ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Sivas merkez ve ilçelerinde teşkilat çalışmasında bulundular.

 

Sivas İl Müftülüğü aylık mutat din görevlileri toplantısına ve ilçe müftülükleri din görevlileri toplantılarına katılan Diyanet-Sen heyeti, sendikal çalışmalar ve kazanımlar, yeni çıkan yönetmelikler ve önümüzdeki dönem yapılması planlanan çalışmalar konusunda katılımcılara bilgi verdiler. Din görevlilerinin sorunlarını dinleyen heyet sorulan soruları da cevaplandırdı.

Din görevlilerin yoğun ilgi gösterdiği teşkilat çalışması oldukça verimli geçti.  

 

Sivas İl Müftü Yardımcısı ve Müftü Vekili Mehmet Şahin ve ilçe müftülerini de ziyaret eden Diyanet-Sen heyeti Diyanet-Sen’in çalışmaları ve kazanımları konusunda Sivas İl Müftü Vekili Şahin  ve ilçe müftülerine bilgi verdi. Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren müftüler Diyanet-Sen’e çalışmalarında başarılar diledi.

 

Bu haberi 5995 kişi görüntüledi.
TümüDİĞER BAŞLIKLAR