Yazıcı Sürümü

Sivas Şubesi İlk Kongresini Gerçekleştirdi


Sivas Şubesi  İlk Kongresini Gerçekleştirdi
17.05.12, Perşembe
Diyanet-Sen Sivas Şubesi ilk olağan genel kurul seçimlerini 13 Mayıs 2012’de Müftülük Konferans Salonu’nda gerçekleştirdi.

Diyanet-Sen Sivas Şubesi ilk olağan genel kurul seçimlerini 13 Mayıs 2012’de Müftülük Konferans Salonu’nda gerçekleştirdi.

Kongre seçimlerine Diyanet-Sen Genel Başkanı Mehmet Bayraktutar,  Genel Sekreter Hacibey Özkan, Genel Teşkilatlanma Sekreteri Mehmet Ali Güldemir, Genel Araştırma ve Dış İlişkiler Sekreteri Mehmet Yaman, İl Müftüsü Yusuf Şahin ve müftü yardımcıları, Memur-Sen İl Temsilcisi ve Memur-Sen’e bağlı sendikaların temsilcileri katıldı.

Divan Başkanlığını Genel Teşkilatlanma Sekreteri Mehmet Ali Güldemir’in yaptığı toplantıda Kurucu Şube Başkanı Recai Yıldız açılış konuşmasını yaptı.

Şube kongresi öncesi konuşan Genel Başkan Mehmet Bayraktutar, Memur-Sen ve bağlı sendikaların büyük uğraşlar sonucu elde ettikleri toplu sözleşme görüşmelerinin büyük bir titizlikle yürütüldüğüne değinerek “Gerek genel anlamda gerekse hizmet kolumuzla ilgili taleplerimizi kamu işveren kurulu ile görüşmelerimiz devam ediyor. Sizlerden aldığımız güçle en iyi sonuçları elde etmek için mücadelemiz devam edecek” şeklinde konuştu.

İl Müftüsü Yusuf Şahin de yaptığı konuşmada sivil toplum kuruluşlarının önemine dikkat çekerek Diyanet-Sen’i güzel hizmetlerinden dolayı tebrik etti.

İki listenin yarıştığı kongre seçimleri sonucu Murtaza Mutlu ve listesi şube yönetimine seçildi.

Yapılan genel kurul seçimleri sonucu Sivas Şube yönetimi şu isimlerden oluştu:

Şube Başkanı                            : Murtaza Mutlu

Şube Sekreteri                           : Bedrettin Gündoğdu

Şube Teşkilat Sekreter                : Mahir Calal

Şube Mali Sekreteri                    : Mustafa Mutlu

Şube Mevzuat Sekreteri              : Mustafa Tayyar

Şube Eğitim Sekreteri                 : Vahit Yiğiter

Şube Arş ve Dışilş  Sek              : Kenan Yeniyurt

 

Bu haberi 6080 kişi görüntüledi.
TümüDİĞER BAŞLIKLAR