Yazıcı Sürümü

Adana’da Vefat Eden Hocamızın Eşine 25 Bin TL’lik Çek Verildi


Adana’da  Vefat Eden Hocamızın Eşine 25 Bin TL’lik Çek Verildi
14.07.12, Cumartesi
Adana’nın Karataş İlçesi Tabaklar Köyü, Aydınlar Mahallesi Camiinde İmam Hatip olarak görev yaparken geçirdiği trafik kazası sonucu vefat eden üyemiz Nuh Koçyiğit’in eşi ve çocuklarına 25 TL’lik ferdi kaza sigortası çeki verildi.

Adana’nın Karataş İlçesi Tabaklar Köyü, Aydınlar Mahallesi Camiinde İmam Hatip olarak görev yaparken geçirdiği trafik kazası sonucu vefat eden üyemiz Nuh Koçyiğit’in eşi ve çocuklarına 25 Bin TL’lik ferdi kaza sigortası çeki verildi.

15 Nisan 2012’de geçirdiği trafik kazasında vefat eden hocamızın ailesini Diyanet-Sen yalnız bırakmadı. Grup Marmara SBN sigorta ile yaptığımız anlaşma çerçevesinde vefat eden üyemizin Eşi Havva Koçyiğit ve üç çocuğuna Memur-Sen Bonus Kart kullanıcısı olmalarından dolayı 15 Bin TL olan yardım çeki 25 Bin TL olarak  verildi.

Çek takdiminde Genel Merkez Yönetiminden Genel Mevzuat ve Toplu Sözleşme Sekreteri Ali Bayır, Ardana Şube Başkanı Mustafa Ünaldı ve yönetim kurulu üyeleri, Karataş İlçe Temsilcisi ve yönetim kurulu üyeleri ile ilçedeki diğer Diyanet-Sen üyeleri hazır bulundu.

Nuh Hocamızın eşi Havva Koçyiğit Hanımefendi’ye başsağlığı dileğinde bulunan Genel Mevzuat ve Toplu Sözleşme Sekreteri Ali Bayır; “ elim bir trafik kazası sonucu kaybettiğimiz hocamıza Allah’tan Rahmet diliyorum. Gideni getiremeyiz ama hiç değilse maddi olarak küçük de olsa bir katkısı olur düşüncesiyle bu çeki size takdim ediyorum.” dedi.

İlçedeki Diyanet-Sen ve Memur-Sen üyelerinin de hazır bulunduğu çek takdiminde üyeler aileye başsağlığı dileklerini ileterek ailenin acısını paylaştılar.

Bu haberi 5657 kişi görüntüledi.
TümüDİĞER BAŞLIKLAR