Yazıcı Sürümü

Adana Diyanet-Sen'den Geleneksel Piknik Şöleni


Adana Diyanet-Sen'den Geleneksel Piknik Şöleni
03.11.11, Perşembe
Adana Diyanet-Sen üyeleri geleneksel piknik şöleninde bir araya geldi. Yaklaşık 200 kişinin katıldığı etkinlikte, üyeler aileleriyle farklı ve güzel bir gün geçirdi.

    Adana Diyanet-Sen üyeleri geleneksel piknik şöleninde bir araya geldi. Yaklaşık 200  kişinin katıldığı etkinlikte, üyeler aileleriyle farklı ve güzel bir gün geçirdi.

Diyanet-Sen Adana Şubesi tarafından düzenlenen piknikte bir araya gelen din görevlileri ve görevlilerin yakınları günlük yaşamın stresinden uzaklaşarak, farklı bir gün yaşama fırsatı buldu.

Diyanet-Sen Adana Şubesi tarafından Çukurova Dörtler Köyü Orman Kulesi civarında düzenlenen etkinliğe, Memur-Sen Adana İl Başkanı Muhammet Erdoğan, Diyanet-Sen İl Başkanı Mustafa Ünaldı, Diyanet-Sen Adana İl Kadın Kolları  Başkanı Zeynep Kurtsüt, şube yönetim kurulu üyeleri, ilçe temsilcileri ve yönetimleri, emekli İmam Hatipler,din görevlileri ve  din görevlilerinin aileleri katıldı.

Adana İl Başkanı Mustafa Ünaldı ve Memur-Sen İl Başkanı Muhammet Erdoğan’ın konuşmalarının ardından  Diyanet-Sen İlçe Temsilcileri Başkanları ve üyeler tek tek  görüşlerini ve görev yerlerinde yaptıkları faaliyetleri anlattılar. Yapılan bu güzel etkinlikten dolayı İl başkanı Mustafa Ünaldı’ya teşekkürlerini ilettiler.

Yakın zamanda şehit olan askerlerimiz ve Van depreminde vefat edenler için okunan hatimlerin duasıyla sona erdi.

Daha sonra etkinlik için hazırlanan yiyecek ve içecekler konuklara ikram edildi. Dörtler Köyü Orman Kulesi etrafındaki manzaralı pikniğe katılanlara mangallarda pişen et, salata ve tatlı ikram edildi. Sohbetlerin edildiği etkinlikte bir araya gelen din görevlileri ve din görevlilerin yakınları; tanışma ve kaynaşma fırsatı bularak günlük hayatın stresinden uzak değişik bir gün yaşadı.

 

Bu haberi 7098 kişi görüntüledi.
TümüDİĞER BAŞLIKLAR