Yazıcı Sürümü

Niğde Eski Şube Başkanı “Yılmaz” Trafik Kazasında Vefat Etti


Niğde Eski Şube Başkanı “Yılmaz” Trafik Kazasında Vefat Etti
29.09.13, Pazar
Diyanet-Sen Niğde eski Şube Başkanı Hazım Yılmaz elim bir trafik kazası sonucu hayatını kaybetti.

Diyanet-Sen Niğde eski Şube Başkanı Hazım Yılmaz elim bir trafik kazası sonucu hayatını kaybetti.  Mersin’in Mezitli ilçesinde 29.09.2013 Pazar günü saat 14:00 sularında meydana gelen trafik kazasında Mezitli İlçe Müftülüğünde Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni olarak görev yapmakta olan ve Diyanet-Sen Niğde eski Şube Başkanı Hazım Yılmaz sağlık ekiplerinin tüm müdahalelerine rağmen kurtarılamadı ve hayata veda etti.

1978 yılında Niğde de doğan Hazım Yılmaz, AÖF İlahiyat Önlisans programı mezunuydu ve Diyanet İşleri Başkanlığı bünyesinde 1997 yılında göreve başlamıştı. 2010-2013 yıllarında Diyanet-Sen Niğde Şube Başkanlığını yapan Hazım Yılmaz, bil yıldır Mersin ili Mezitli İlçe Müftülüğünde Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni olarak çalışmaktaydı.

Hazım Yılmaz’ın cenazesi memleketi olan Niğde’nin İçmeli kasabasında Öğle namazına müteakip defnedildi. Cenazeye Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan, Niğde İl Müftüsü Alaaddin Gürpınar, Mezitli İlçe Müftüsü Mustafa Karabiber, Çamaltı İlçe Müftüsü Hayri Ernay, Diyanet-Sen Genel Başkan Vekili Hacıbey Özkan, Diyanet-Sen Toplu Sözleşme ve Mevzuattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali Bayır, Niğde Şube Başkanı Murat Dündar ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Mersin Şube Başkanı Ahmet Görgülü ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Konya Şube Başkanı Ali Koç ve yönetim kurulu üyeleri,  Kayseri Şube Başkanı İrfan Kaşıkçıoğlu ve yönetim kurulu üyeleri ile çok sayıda sendika üyesi ve sevenleri katıldılar.

Diyanet-Sen ailesi olarak Niğde eski Şube Başkanımız Hazım Yılmaz’a Yüce Allah’tan Rahmet, ailesi yakınları ile teşkilatımıza ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

Bu haberi 4111 kişi görüntüledi.
TümüDİĞER BAŞLIKLAR