Yazıcı Sürümü

Bingöl Genişletilmiş İl Divan Toplantısı Yapıldı


Bingöl Genişletilmiş  İl Divan Toplantısı Yapıldı
13.01.14, Pazartesi
Diyanet-Sen Bingöl ŞubesiGenişletilmiş İl Divan Toplantısı genel merkez yönetim kurulu üyelerinin katılımı ile gerçekleştirildi.

Diyanet-Sen Bingöl ŞubesiGenişletilmiş  İl Divan Toplantısı genel merkez yönetim kurulu üyelerinin katılımı ile gerçekleştirildi. 12 Ocak  2014’te Büyük Bingöl   Otel’de gerçekleştirilen toplantıya  Genel Başkan Yardımcıları Mehmet Ali Güldemir, Ali Bayır, Diyanet-Sen Şube Başkanı Mücahit Çelik, yönetim kurulu üyeleri, zorunlu organlar ve ilçe temsilcileri katıldı.

Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Güldemir  toplantıda yaptığı konuşmada Diyanet-Sen’in Türkiye’nin en güçlü teşkilat yapısına sahip sivil toplum kuruluşlarından biri olduğunu belirterek “Diyanet-Sen bu gün yüzde 56.03 sendikalaşma oranı ile Türkiye’nin sendikalaşma oranı en yüksek memur sendikasıdır. Üye çalışmalarımızda teşkilatımızın azim gayreti bizlere de güç vermektedir.” Şeklinde konuştu.

Mevzuat ve Toplu Sözleşmeden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali Bayır ise  yaptığı konuşmada  Diyanet-Sen’in istikrarlı bir şekilde büyümesinin ve yeni kazanımlar elde etmeye devam etmesinin birlik ve beraberlik ruhunun iyi kavranmasından ve azimli çalışmadan kaynaklandığını vurguladı. 10 yıldır Diyanet-Sen’in yetkili sendika olduğunu hatırlatan Bayır, “Bu başarı hepimizin başarısıdır, genel merkez yönetiminden şube başkanlarımıza, ilçe temsilcilerimizden, iş yeri temsilcilerimize ve ülkemizin en ücra köşelerinde görev yapan üyelerimize varana kadar herkesin üzerine düşeni en iyi şekilde yapmasının neticesidir bu başarı” dedi.

Şube Başkanı Mücahit Çelik yaptığı konuşmada şube çalışmaları konusunda bilgi verdi.

Bu haberi 2251 kişi görüntüledi.
TümüDİĞER BAŞLIKLAR