Yazıcı Sürümü

Amasya Şubesi 5. Olağan Genel Kurul Kurul Seçimleri Yapıldı


Amasya Şubesi 5. Olağan Genel Kurul Kurul Seçimleri Yapıldı
14.11.14, Cuma
Diyanet-Sen Amasya Şubesi 5. Olağan Genel Kurul Seçimleri 8 Kasım 2014’de Amasya Rehberlik ve Araştırma Merkezi Toplantı Salonu’nda yapıldı.

Toplantıya Merzifon İlçe Müftüsü Mustafa Altun, Memur-Sen İl Temsilcisi ve Sağlık Sen Şube Başkanı Recep Eliaçık, Din Görevlileri Dernek Başkanı Emin Çınarcı, Memur-Sen ve bağlı sendikaların temsilcileri, delegeler ve din görevlileri katıldı.

Divan Başkanlığını Memur-Sen İl Temsilcisi ve Sağlık Sen Şube Başkanı Recep Eliaçık’ın yaptığı toplantıda konuşan Şube Başkanı Casim Keten insanların fani hizmetlerin ise baki olduğunu hatırlatarak “ İnsanlar gelip giderler yer değiştirirler ama hizmetler devam ederek gelecek nesillere aktarılır. Bizler de camiamızda sendikamızda memleketimizde faydalı olabilmek için hizmet etmeye çalıştık, bundan sonrada hizmet yarışında var olduğumuzu sizlerin huzurunda ifade etmek istiyorum. Bizler asli görevlerimizden taviz vermeden kanunların bize vermiş olduğu yetki ve sendikal haklardan yola çıkarak kanunlara uygun hareket ederek tüm üyelerimizin hizmetinde memleketimizin, camiamızın hizmetinde koştuk. Siz üye delegelerimizin bize vermiş olduğu yetkilerle sizlere faydalı olmaya çalıştık yine sizlerin göstereceği teveccühle bundan sonra daha çok hizmet etmek eksiklerimizi gidererek bu bayrak yarışını devam ettirmeye çalışacağız.” Dedi.

Gerçekleştirilen şube genel kurul seçimleri sonucu Amasya Şube yönetimi şu isimlerden oluştu:

Şube Başkanı : Casim Keten

Şube Başkan Yardımcısı (Şube Başkan Vekili) : Mehmet Topal

Şube Başkan Yardımcısı (Teşkilatlanma) : Yunus Kaya

Şube Başkan Yardımcısı (Mali İşler) : Necip İnan

Şube Başkan Yardımcısı (Basın ve İletişim) : İbrahim Kavas

Şube Başkan Yardımcısı (Mevzuat ve Toplu Sözleşme) : Şerafettin Can

Şube Başkan Yardımcısı (Eğitim ve Sosyal İşler) : Hüseyin Arzu

Bu haberi 2282 kişi görüntüledi.
TümüDİĞER BAŞLIKLAR