Yazıcı Sürümü

Ağrı İl Divan Toplantısı Yapıldı


Ağrı İl Divan Toplantısı Yapıldı
25.10.11, Salı
Diyanet-Sen Ağrı İl Divan Toplantısı genel merkez yönetim kurulu üyelerinin katılımı ile gerçekleştirildi.

Diyanet-Sen Ağrı  İl Divan Toplantısı genel merkez yönetim kurulu üyelerinin katılımı ile gerçekleştirildi.

 

17 Ekim 2011’de gerçekleştirilen il divan toplantısına Genel Merkez Yönetiminden Genel Teşkilatlanma Sekreteri Mehmet Ali Güldemir ve Genel Eğitim Sekreteri Cebrail Yakışır,  İl Yönetimi ve ilçe yönetimleri katıldı.

 

Ağrı İl Başkanı Ebubekir Yalvaç’ın açılış konuşmasının ardından katılımcılara hitap eden Genel Teşkilatlanma Sekreteri Mehmet Ali Güldemir, sendikacılıkta teşkilatın önemine değinerek etkili ve güçlü sendikacılığın ana unsurunun teşkilat olduğunu ifade etti.

Genel Eğitim Sekreteri Cebrail Yakışır ise birlik ve beraberliğin önemine dikkat çekerek, bir binanın tuğlaları gibi olan Diyanet-Sen’in bu birlik ve beraberlik sayesinde başarılı ve güzel işlere imza attığını kaydetti.

 

Din Görevlileri Aylık Mutat Toplantılarına Katılım

İl Divan Toplantısı öncesi Ağrı İl Müftülüğünü ziyaret eden Genel Teşkilatlanma Sekreteri Mehmet Ali Güldemir, aylık mutat din görevlileri toplantısına da katıldı. Diyanet-Sen’in faaliyetleri ve çalışmaları konusunda katılımcılara bilgi verin Güldemir, din görevlilerinin sorunlarını dinleyerek sorularını cevaplandırdı.

 

Tutak İlçe Müftülüğü Aylık Mutat Din Görevlileri Toplantısına katılan Genel Eğitim Sekreteri Cebrail Yakışır ise örgütlü ve sendikalı olmanın önemine değinerek başarının etkin olmanın ancak örgütlü olmakla mümkün olduğunu söyledi. Diyanet-Sen’in faaliyetleri ve kazanımları konusunda da bilgi veren Yakışır’ın konuşmasının ardından Diyanet-Sen’e toplu katılım oldu.

 

Tutak İlçe Müftüsü Naci Çakmakçı müftülük makamında ziyaret edilerek din görevlilerinin sorunları ve çözüm konularında  karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren müftü Çakmakçı Diyanet-Sen’e çalışmalarında başarılar diledi.

 

Bu haberi 7113 kişi görüntüledi.
TümüDİĞER BAŞLIKLAR