Yazıcı Sürümü

Ağrı İl Divan Toplantısı Yapıldı


Ağrı İl Divan Toplantısı Yapıldı
04.11.13, Pazartesi
Diyanet-Sen Ağrı Şubesi İl Divan Toplantısı 2 Kasım 2013’de Ağrı İl Müftülük Toplantı Salonu’nda yapıldı.

Diyanet-Sen Ağrı Şubesi İl Divan Toplantısı  2 Kasım 2013’de  Ağrı İl Müftülük Toplantı Salonu’nda yapıldı.

Genel Başkan Vekili Hacibey Özkan ve Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Yaman’ın da katıldığı il divan toplantısına il yönetimi, demetleme ve disiplin kurulu üyeleri  ilçe temsilcileri ve yönetimleri katıldı.

Toplantıda konuşan Özkan ve Bayır genel merkez çalışmaları, sendikal kazanımlar, sendikal örgütlenmenin önemi, Diyanet-Sen’in vizyonu ve misyonu konusunda katılımcılara bilgi verdiler.

Şube Başkanı Ebubekir Yalvaç  şube olarak yaptıkları çalışmalar, üye çalışmaları ve etkinlikler konusunda bilgi verdi. Oldukça verimli geçen toplantıda yapılan çalışmalar değerlendirildi. Bir yıllık yol haritası belirlendi.

Diyanet-Sen Genel Merkez Yönetimi ve il yönetiminden oluşan heyet daha sonra İl Müftüsü İzani Turan’ın daveti üzerine Ağrı Müftülük Gençlik Merkezi’nde bir araya geldi. İl Müftüsü Turan müftülük çalışmaları konusunda Diyanet-Sen heyetine bilgi verdi. Diyanet-Sen Başkan Vekili Hacıbey Özkan da sendikal çalışmalar ve kazanımlar konusunda Müftü Turan’a bilgi verdi.

Diyanet-Sen Heyeti daha sonra Doğubeyazıt ilçesinde şehit edilen üyemiz İmam Mehmet Uzun’un cenaze ve nakil işlemlerinde büyük emeği olan ve daha sonra olayın aydınlatılmasında da emeği geçen Ahmed-i Hani Cami İmam Hatibi üyemiz Ali Batur’u ziyaret ederek çalışmalarından dolayı Batur’a teşekkür ettiler.  

Bu haberi 3243 kişi görüntüledi.
TümüDİĞER BAŞLIKLAR