Yazıcı Sürümü

Yozgat Teşkilat Çalışması Verimli Geçti


Yozgat Teşkilat Çalışması Verimli Geçti
17.05.11, Salı
Diyanet-Sen Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri teşkilat çalışmaları kapsamında ziyaretlerine devam ediyor. Yozgat İl Temsilciliğini ziyaret eden ve üyelerle yemekli bir toplantıda bir araya gelen genel merkez yönetim kurulu üyeleri, din görevlileri ile istişare toplantısı yaparak sorunlarını dinledi.

9 Mayıs’ta Yozgat’a giden Genel Teşkilatlanma Sekreteri Mehmet Ali Güldemir, Genel Mali Sekreter Mehmet Ali Omurca, Genel Eğitim Sekreteri Cebrail Yakışır ve Genel Araştırma ve Dış İlişkiler Sekreteri Mehmet Yaman, Yozgat İl Yönetimi ve üyelerle yemekli toplantıda bir araya geldi. İl Temsilcisi Abdullah Köse’nin Yozgat’taki sendikal çalışmalar konusunda bilgi vermesinin ardından Genel Teşkilatlanma Sekreteri Mehmet Ali Güldemir, Genel Merkez çalışmaları, sendikal kazanımlar konusunda katılımcıları bilgilendirdi. Üyelerinin sorularını da cevaplayan Güldemir, örgütlü olmanın gerekliliğine ve sağladığı yararlara vurgu yaptı. 

Program sonrası İl Müftüsü Nuh Korkmaz’ı müftülük makamında ziyaret eden Diyanet-Sen Heyeti, çalışmalar konusunda Korkmaz’a bilgi verdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Müftüsü Korkmaz, “güzel ve hayırlı hizmetlerinden dolayı Diyanet-Sen’i tebrik ediyorum ve başarılı hizmetlerinin  devamını diliyorum” dedi. 

Bu haberi 6925 kişi görüntüledi.
TümüDİĞER BAŞLIKLAR