Yazıcı Sürümü

Yalova İl Divan Toplantısı Geniş Katılımla Gerçekleştirildi


Yalova İl Divan Toplantısı Geniş Katılımla Gerçekleştirildi
24.05.11, Salı
Diyanet-Sen Yalova İl Temsilciliği İl Divan Toplantısı geniş katılımla gerçekleşti.

16 Mayıs 2011’de Tigem Tesisleri’nde gerçekleştirilen toplantıya İl Müftüsü Muhittin Sarıkaya, Genel Merkez Yönetiminden Genel Başkan Mehmet Bayraktutar, Genel Sekreter Hacibey Özkan, Genel Mevzuat ve Toplu Sözleşme Sekreteri Ali Bayır, İl Müftü Yardımcısı, daire müdürleri ve müftülük personeli katıldı.

İl Temsilcisi Ramazan Tınnaz yaptığı açılış konuşmasında Yalova’da 40 civarında olan üye sayısını gayretli çalışmalar sonucu 117’ye ulaştırdıklarını hedeflerinin ise 200 olduğunu kaydetti.

İl Müftüsü Muhittin Sarıkaya da kısa bir selamlama konuşması yaparak katılımcılara teşekkür etti.

 

İstikrarlı Büyüme’nin Adresi:Diyanet-Sen

Genel Başkan Mehmet Bayraktutar, Diyanet-Sen’in bu yılda açık ara yetkiyi alacağını belirterek, “Diyanet-Sen, yetkinin, istikranın, kaliteli hizmetin ve erdemli sendikacılığın adresi olmuştur. Her yıl yükselen trendi, üyesinden aldığı güçle büyüyen sendikamızı marka yapmıştır. Din görevlileri kamu çalışanları arasında sendikalaşmanın en yüksek olduğu kamu kesimi olarak örgütlü toplumun önemini en iyi yansıtmaktadır. Biz büyük bir aileyiz ve bu gücü birlik ve beraberliğimizden alıyoruz.” Şeklinde konuştu. Bayraktutar

gayretli çalışmalarından dolayı Yalova İl Temsilciliği’ne ve emeği geçen herkese teşekkür etti.

 

Yalova İl Divan Toplantısının ardından Gemlik İlçe Temsilciliğine geçen Diyanet-Sen Genel Merkez Yönetimi, ilçe yönetimi ile bir araya gelerek kısa bir değerlendirme toplantısı yaptı. Ardından Bursa’ya geçen heyet Bursa Şube yönetimini ziyaret ederek çalışmalar konusunda bilgi aldı.  

Bu haberi 7411 kişi görüntüledi.
TümüDİĞER BAŞLIKLAR