Yazıcı Sürümü

Yakışır Muş ve İlçelerinde Teşkilat Çalışmasında Bulundu


Yakışır Muş ve İlçelerinde Teşkilat Çalışmasında Bulundu
25.07.17, Salı
Diyanet-Sen Genel Başkan Yardımcısı Cebrail Yakışır Muş ve ilçelerinde teşkilat çalışmasında bulunarak çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi. Genel Başkan Yardımcısı Cebrail Yakışır teşkilat çalışması kapsamında Muş Müftülük Aylık Din Görevlileri toplantısına katılarak müftülük çalışanlarına Diyanet-Sen’in faaliyetleri ve kazanımları konusunda bilgi verdi. Yakışır Diyanet-Sen’in Diyanet ve Vakıf Hizmetleri kolunda 14 yıldır yetkili sendika olduğunu hatırlatarak “Diyanet-Sen 82 Bin üyesi ile ülkemizin en teşkilatlı sivil toplum kuruluşlarından birisidir. 14 Yıldır büyük bir başarı ve istikrar ile din görevlilerimize ve Vakıflar Genel Müdürlüğü çalışanlarımıza en güzel hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Bu yıl Ağustos ayında gerçekleştireceğimiz toplu sözleşmeye de sizlerden gelen teklifleri değerlendirerek dosyamızı hazırladık. Güzel kazanımlar için elimizden geleni yapacağız” dedi. Yakışır daha sonra Muş Müftüsü Alaattin Bozkurt’u makamında ziyaret ederek Diyanet-Sen’in çalışmaları konusunda Müftü Bozkurt’a bilgi verdi. Yakışır’a Muş Şube Başkanı Ferzende Aras ve Bitlis Şube Başkanı Behzat Durak ve yönetimleri eşlik etti. Yakışır ayrıca Ahlat İlçe Müftülük mutat toplantısına katılarak Diyanet-Sen’in çalışmaları konusunda katılımcılara bilgi verdi. Toplantı sonrası Ahlat İlçe Kaymakamı Bülent Tekbıyıkoğlu’nu ziyaret etti. Yakışır ve beraberindeki heyet Altınova Belediye Başkanı Suat Özgül’ü de makamında ziyaret etti. Korkut İlçe Pikniğine Katılım Yakışır teşkilat çalışmaları kapsamında Diyanet-Sen Korkut ilçe teşkilatı tarafından düzenlenen piknik programına katılarak Diyanet-Sen’in çalışmaları ve güncel konularda değerlendirmelerde bulundu.

Genel Başkan Yardımcısı Cebrail Yakışır teşkilat çalışması kapsamında Muş Müftülük Aylık Din Görevlileri toplantısına katılarak müftülük çalışanlarına Diyanet-Sen’in faaliyetleri ve kazanımları konusunda bilgi verdi. Yakışır Diyanet-Sen’in Diyanet ve Vakıf Hizmetleri kolunda 14 yıldır yetkili sendika olduğunu hatırlatarak “Diyanet-Sen 82 Bin üyesi ile ülkemizin en teşkilatlı sivil toplum kuruluşlarından birisidir. 14 Yıldır büyük bir başarı ve istikrar ile din görevlilerimize ve Vakıflar Genel Müdürlüğü çalışanlarımıza en güzel hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Bu yıl Ağustos ayında gerçekleştireceğimiz toplu sözleşmeye de sizlerden gelen teklifleri değerlendirerek dosyamızı hazırladık. Güzel kazanımlar için elimizden geleni yapacağız” dedi.

Yakışır daha sonra Muş Müftüsü Alaattin Bozkurt’u makamında ziyaret ederek Diyanet-Sen’in çalışmaları konusunda Müftü Bozkurt’a bilgi verdi. Yakışır’a Muş Şube Başkanı Ferzende Aras ve Bitlis Şube Başkanı Behzat Durak ve yönetimleri eşlik etti.

Korkut İlçe Pikniğine Katılım

Yakışır teşkilat çalışmaları kapsamında Diyanet-Sen Korkut ilçe teşkilatı tarafından düzenlenen piknik programına katılarak Diyanet-Sen’in çalışmaları ve güncel konularda değerlendirmelerde bulundu.

Bu haberi 1519 kişi görüntüledi.
TümüDİĞER BAŞLIKLAR