Yazıcı Sürümü

Uşak İl Divan Toplantısı Gerçekleştirildi


Uşak İl Divan Toplantısı Gerçekleştirildi
30.12.13, Pazartesi
Diyanet-Sen Uşak İl divan toplantısı genel merkez yönetim kurulu üyelerinin katılımı ile gerçekleştirildi.

Diyanet-Sen Uşak  İl divan toplantısı genel merkez yönetim kurulu üyelerinin katılımı ile gerçekleştirildi.  29 Aralık 2013’te Uşak Öğretmenevi Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya Genel Başkan Yardımcıları Cebrail Yakışır ve Mehmet Yaman, Şube Başkanı Emin Acar ve yönetim kurulu üyeleri, zorunlu organlar ve ilçe temsilcileri katıldı.

Toplantıda konuşan Diyanet-Sen Genel Başkan Yardımcısı Cebrail Yakışır Diyanet-Sen’in her alanda sağlam adımlarla ilerlediğine dikkat çekerek “Diyanet-Sen bir avuç gönüllünün açtığı yolda başarılı bir şekilde ilerliyor. Bu başarı ahde vefanın, sadakatin, erdemliliğin ilkeli hareket etmenin başarısıdır. Bir ve beraber olarak kardeşlik duygularından taviz vermeden kazan kazan düşüncesinin sonucudur” dedi.

Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Yaman da  yaptığı konuşmada sendika olarak güçlü bir teşkilata sahip olduklarını belirterek “Genel merkez yönetiminden tüm şubelerimize, il ve ilçe temsilciliklerimize varana kadar hepimiz özveri ile çalışıyoruz ve bu çalışmaların karşılığını 10 yıldır yetkili sendika olarak ve bu yetkiyi kazanıma dönüştürerek ortaya koyuyoruz.  Ama hiçbir zaman ilkeli hizmet sendikacılığı anlayışımızdan taviz vermiyoruz. Sözde ve özde erdemli olanları herkes biliyor ve tercihini ona göre yapıyor.” Şeklinde konuştu.

Şube Başkanı Emin Acar ise  şube olarak yaptıkları çalışmalar konusunda katılımcılara bilgi verdi. Önümüzdeki dönem yapılabilecekler konusunda görüş alışverişinin yapıldığı toplantı oldukça faydalı geçti.

Bu haberi 2351 kişi görüntüledi.
TümüDİĞER BAŞLIKLAR