Yazıcı Sürümü

Uşak İl Divan Toplantısı Geniş Katılımla Gerçekleştirildi


Uşak İl Divan Toplantısı Geniş Katılımla Gerçekleştirildi
01.03.12, Perşembe
Diyanet-Sen Uşak İl Divan Toplantısı 25 Şubat 2012’de geniş katılımla gerçekleştirildi.

Diyanet-Sen Uşak İl Divan Toplantısı 25 Şubat 2012’de geniş katılımla gerçekleştirildi.

Uşak Öğretmen Evi’nde gerçekleştirilen il divan toplantısına Genel Merkez yönetiminden Genel Teşkilatlanma Sekreteri Mehmet Ali Güldemir, Genel Mali Sekreter Mehmet Ali Omurca, Genel Mevzuat ve Toplu Sözleşme Sekreteri Ali Bayır ve Genel Eğitim Basın ve Halkla İlişkiler Sekreteri Cebrail Yakışır, il yönetimi ilçe yönetimleri ve üyeler katıldı.

Genel Teşkilatlanma Sekreteri Mehmet Ali Güldemir  toplantıda yaptığı konuşmada Diyanet-Sen’in istikrarla büyüyen etkili bir sendikacılık yürüttüğüne  dikkat çekerek Diyanet-Sen’in maddi manevi değerlere saygı çerçevesinde farklı bir sendikacılık anlayışı yürüttüğünü belirtti.

Diyanet-Sen’in Türkiye’nin her yerine dağılan güçlü bir teşkilat yapısı olduğunu ifade eden Güldemir, sendika üye sayısının artması ve büyümenin devamı için teşkilatlarımızın gayretli çalışmalarına devam etmesi gerektiğini söyledi. Güldemir “Diyanet-Sen genel merkezi, teşkilatları ve üyesiyle birlikte büyük ve güçlü bir ailedir ve bu gücünü üyelerinden almaktadır. Sizler şubeler olarak çalışmalarınıza hız verdiğiniz müddetçe biz de önümüzdeki dönem toplu sözleşmelerde taleplerimizi daha güçlü bir şekilde istemiş olacağız ve haklarımızı daha rahat alabilecek duruma geleceğiz. Gayretleriniz için şimdiden hepinize teşekkür ederim.” şeklinde konuştu.

Şube yönetiminin ve ilçe yönetimlerinin de görüş ve önerilerinin alındığı toplantıda diğer yönetim kurulu üyeleri de kendi sekreteryaları ile ilgili birer konuşma yaptı.

Bu haberi 5278 kişi görüntüledi.
TümüDİĞER BAŞLIKLAR