Yazıcı Sürümü

Trafik Kazasında Vefat Eden Üyemizin Ailesine 15 Bin TL’lik Yardım Çeki


Trafik Kazasında Vefat Eden Üyemizin Ailesine  15 Bin TL’lik Yardım Çeki
22.02.12, Çarşamba
Giresun İli Bulancak İlçesi Tepecik Cami İmam-Hatibi iken geçtiğimiz Kurban Bayramında geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Diyanet-Sen üyemiz Nafız Köse’ nin ailesine anlaşmalı bulunduğumuz SBN ve Grup Marmara Sigorta tarafından 15 Bin TL’lik ferdi kaza sigortası çeki verildi.

Giresun İli Bulancak İlçesi Tepecik Cami İmam-Hatibi iken geçtiğimiz Kurban Bayramında geçirdiği  trafik kazası sonucu hayatını kaybeden  Diyanet-Sen üyemiz  Nafız Köse’ nin  ailesine  anlaşmalı bulunduğumuz  SBN  ve Grup Marmara Sigorta  tarafından 15 Bin TL’lik ferdi kaza sigortası çeki verildi.

 

Diyanet-Sen Genel Başkanı Mehmet Bayraktutar, Genel Sekreter Hacibey Özkan, Genel Mali Sekreter Mehmet Ali Omurca ve Giresun Şube Başkanı  Fethi Karahüseyin ile Şube Yönetim Kurulu ve Bulancak İlçe Yönetimi’nden oluşan Diyanet-Sen heyeti merhum üyemizin ailesinin yurtdışında  olması hasebiyle vekaleten  yakını İmam-Hatip Abdullah Temeltaş’a ferdi kaza sigortası çekini  verdiler.

 

Her canlının mutlaka bir gün ölümü tadacağını belirten Diyanet-Sen Genel Başkanı Mehmet Bayraktutar, “merhum hocamız geride eşini ve 4  çocuğu bıraktı. Bizler Diyanet-Sen ailesi olarak her zaman birlik, beraberlik ve yardımlaşmaya devam edeceğiz. Merhum kardeşimizin ailesine küçük bir katkı olarak bu çeki takdim ediyoruz. Tüm üyelerimize her türlü kazadan uzak uzun ömürler diliyorum” şeklinde konuştu.
Bu haberi 6205 kişi görüntüledi.
TümüDİĞER BAŞLIKLAR