Yazıcı Sürümü

Trabzon İl Divan Toplantısı Yapıldı


Trabzon İl Divan Toplantısı Yapıldı
19.11.13, Salı
Trabzon il divan toplantısı 17-18 Kasım 2013’de yapıldı.

Trabzon il divan toplantısı 17-18 Kasım 2013’de yapıldı. Toplantıya Genel merkez yönetiminden Genel Başkan Yardımcıları Mehmet Ali Güldemir ve Cebrail Yakışır, Memur-Sen İl Temsilcisi Mehmet Kara, Şube Başkanı Temel Turan ve yönetim kurulu üyeleri, denetim ve disiplin kurulu üyeleri, ilçe temsilcileri ve yönetimleri katıldı.

Toplantıda konuşan Genel Başkan Yardımcıları Güldemir ve Yakışır sendikal kazanımlar, örgütlenmenin önemi, Diyanet-Sen’in misyonu ve vizyonu, yapılabilecek çalışmalar ve hedefler konusunda katılımcılara bilgi verdiler.

Şube Başkanı Temel Turan da yaptığı konuşmada şube çalışmaları konusunda bilgi verdi. Güldemir ve Yakışır toplantı sonrası katılımcıların sorularını cevaplandırdı.

Genel Başkan Yardımcıları Güldemir ve Yakışır Trabzon Müftülük aylık din görevlileri toplantısına da katılarak sendikal çalışmalar konusunda katılımcılara bilgi verdiler.

Ertesi gün de Akçaabat ve Arsin ilçelerini ziyaret eden Güldemir ve Yakışır ilçe müftülük aylık din görevlileri toplantılarına katılarak Diyanet-Sen’in çalışmaları ve kazanımları konusunda katılımcılara bilgi verdiler.

Diyanet-Sen Genel Merkez Yöneticileri ayrıca Memur-Sen İl Temsilcisi Mehmet Kara’nın da hazır bulunduğu bir heyetle İl Müftüsü Keramettin Demir’i müftülük makamında ziyaret ederek sendikal çalışmalar konusunda Müftü Demir’e bilgi verdiler. İlin sorunları konusunda fikir alışverişinde bulundular.

 

Bu haberi 2679 kişi görüntüledi.
TümüDİĞER BAŞLIKLAR