Yazıcı Sürümü

Tahiroğlu’na Geçmiş Olsun Ziyareti


Tahiroğlu’na Geçmiş Olsun Ziyareti
16.03.12, Cuma
Diyanet-Sen Genel Başkanı Mehmet Bayraktutar ve yönetim kurulu üyeleri bir süre önce geçirdiği trafik kazasında yaralanan Gaziantep Şube Başkanı Ahmet Tahiroğlu’na geçmiş olsun ziyaretinde bulundular.

Diyanet-Sen Genel Başkanı Mehmet Bayraktutar ve yönetim kurulu üyeleri bir süre önce geçirdiği trafik kazasında yaralanan Gaziantep Şube Başkanı Ahmet Tahiroğlu'na geçmiş olsun ziyaretinde bulundular.

Diyanet-Sen Genel Başkanı Mehmet Bayraktutar, Genel Teşkilatlanma Sekreteri Mehmet Ali Güldemir, Genel Mali Sekreter Mehmet Ali Omurca ve Genel Mevzuat ve Toplu Sözleşme Sekreteri Ali Bayır?dan oluşan Diyanet-Sen heyeti geçirdiği elim bir trafik kazası sonucu yaralanan Gaziantep Şube Başkanı Ahmet Tahiroğlu?nu ziyaret etti. Tahiroğlu?na geçmiş olsun dileklerini ileten Genel Başkan Mehmet Bayraktutar, ?Bir an önce sağlığınıza kavuşmanızı ve güzel hizmetlerinize devam etmenizi bekliyoruz.? dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Gaziantep Şube Başkanı Ahmet Tahiroğlu, ?Başından beri bu zor günlerimde beni yanız bırakmayan başta Genel Başkanım Mehmet Bayraktutar?a, genel merkez yönetim kurulu üyelerimize, ve tüm Diyanet-Sen teşkilatımıza çok teşekkür ediyorum. Sendikamızın gücüne,birlik ve beraberliğimizinönemine bu vesile ile bir kez daha şahit olmuş oldum. Hepinize çok teşekkür ederim? şeklinde konuştu.

Bu haberi 6041 kişi görüntüledi.
TümüDİĞER BAŞLIKLAR