Yazıcı Sürümü

Sandıklı Din Görevlileri İftar Yemeğinde Buluştular


Sandıklı Din Görevlileri İftar Yemeğinde Buluştular
20.08.11, Cumartesi
Diyanet-Sen Sandıklı İlçe Temsilciliği tarafından düzenlenen iftar yemeğinde Sandıklı Din görevlileri bir araya geldi. İftar Yemeğine, Sandıklı Memur-Sen ve Eğitim-Bir-Sen İlçe Temsilcisi Ufuk Taşbaş, Sandıklı Din Görevlileri Derneği Başkanı Mustafa Karakoç ile Sandıklı din görevlileri katıldı.

Diyanet-Sen Sandıklı İlçe Temsilciliği tarafından düzenlenen iftar yemeğinde Sandıklı Din görevlileri bir araya geldi. İftar Yemeğine, Sandıklı Memur-Sen ve Eğitim-Bir-Sen İlçe Temsilcisi  Ufuk Taşbaş, Sandıklı Din Görevlileri Derneği Başkanı Mustafa Karakoç ile Sandıklı din görevlileri katıldı.

 

Diyanet-Sen Sandıklı İlçe Temsilciliği tarafından 17 Ağustos 2011’de  Öğretmenevi’nde düzenlenen iftar yemeği geniş katılımla gerçekleşti.  İftar yemeğinde konuşan Diyanet-Sen Sandıklı İlçe Temsilcisi Ramazan Ayyıldız, düzenlemiş oldukları iftar yemeğinin amacının, üyeleri ile bir araya gelmek, birlik ve beraberliği sağlamak, sosyal ilişkileri canlı ve sıcak tutmak olduğunu söyledi. 

 

Diyanet-Sen’in çalışanların ortak hak ve çıkarlarını korumak, sorunlarını çözmek için çok önemli bir araç olduğuna dikkat çeken Ayyıldız  “Tek gayemiz, amacımız sadece üyelerimiz, din görevlilerimiz ve halkımız arasında birlik ve beraberliği, kardeşliği kuvvetlendirmek, sosyal sorunları dile getirerek çözülmesine katkıda bulunmaktır.” şeklinde konuştu.

Ramazanın aynı zamanda merhamet ve paylaşma ayı olduğunu ifade eden Ayyıldız “Mübarek Ramazan ayının daha verimli ve bilinçli geçmesi için ve bilhassa Afrikadaki aç insanlara yardım konusunda maddi-manevi her türlü fedakârlığı gösteren Sandıklı Din görevlilerimize teşekkür ediyorum. Diyanet camiasının, Aziz milletimizin ve Tüm İslam âleminin Mübarek Ramazan ayını tebrik ederken, bizlerin, Necip Milletimizin ve tüm insanlığın kurtuluşuna vesile olmasını yüce Rabbimden niyaz ediyorum.” dedi.

 

Diyanet-Sen Sandıklı İlçe Temsilciliğince mutad olarak düzenlenen İftar programı, Diyanet-Sen üyeleri ve Din Görevlilerince memnuniyetle karşılandı.

Bu haberi 7366 kişi görüntüledi.
TümüDİĞER BAŞLIKLAR