Yazıcı Sürümü

Reyhanlı Saldırısında Yaralanan Üyemize Geçmiş Olsun Ziyareti


Reyhanlı Saldırısında Yaralanan Üyemize Geçmiş Olsun Ziyareti
18.06.13, Salı
Hatay Reyhanlı terör saldırısında yaralanan ve halen Atatürk Eğitim Araştırma Hastanesi’nde tedavi gören üyemiz Mustafa Sağlam’ı Diyanet-Sen Genel Başkan Yardımcısı Ali Bayır, Mehmet Yaman, Hayat Şube Başkanı Hasan Urhan ve şube yönetim kurulu üyeleri hastanede ziyaret etti.

Hatay Reyhanlı terör saldırısında yaralanan ve halen Atatürk Eğitim Araştırma Hastanesi’nde tedavi gören üyemiz Mustafa Sağlam’ı Diyanet-Sen Genel Başkan Yardımcısı Ali Bayır, Mehmet Yaman,  Hayat Şube Başkanı Hasan Urhan  ve şube yönetim kurulu üyeleri  hastanede ziyaret etti.

Hatay Müftülük personeli olan Mustafa Sağlam’a geçmiş olsun dileklerini ileten  Diyanet-Sen Genel Başkan Yardımcısı Ali Bayır terörün her türlüsünü kınadıklarını belirterek “52 vatandaşımızın hayatını kaybettiği ve bir çok vatandaşımızın da yaralandığı bu menfur saldırıyı bir kez daha lanetliyor, ölenlere rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz” dedi.

Diyanet- Sen Genel Başkan Yardımcısı Ali Bayır daha sonra  KKTC Diyanet İşleri Başkanı ile birlikte   d Hatay Diyanet-Sen Şubesini, Reyhanlı Müftü vekilini, ziyaret ederek saldırıdan dolayı duydukları üzüntüyü dile getirerek geçmiş olsun dileklerini ilettiler.

Akabinde Reyhanlı ilçe temsilcisi ve yönetim kurulu üyelerini de ziyaret eden Bayır, sendikal çalışmalar konusunda üyelere bilgi verdi.

Bu haberi 3556 kişi görüntüledi.
TümüDİĞER BAŞLIKLAR