Yazıcı Sürümü

Özalp ve Saray İlçe Pikniklerine Yoğun Katılım


Özalp ve Saray İlçe Pikniklerine Yoğun Katılım
26.07.17, Çarşamba
​Diyanet-Sen Van Özalp ve Saray İlçe Temsilciliklerinin ortaklaşa organize ettikleri Din Görevlileri Moral ve Motivasyon pikniği büyük bir katılımla gerçekleşti.

Programa Özalp İlçe Müftüsü Nihat Koç, Saray İlçe Müftüsü Yunus Akman ve Diyanet-Sen Van Şube Başkanı Nurullah Arvas ve müftülük çalışanları katıldı.

Piknik programında konuşan Van Şube Başkanı Nurullah Arvas, Diyanet-Sen’in kurulduğu günden beri büyük başarılara imza atarak din görevlilerin teveccühünü ve güvenini kazanmayı başardığını söyledi. Arvas “Diyanet-Sen 14 yıldır büyük bir istikrarla büyümeye devam ederken ilkeli hizmet sendikacılığı anlayışından da taviz vermemektedir. Yetkiyi aldığımız günden beri onlarca kazanıma imza attık. Daha öncesi ile karşılaştırdığımızda Diyanet-Sen’in yetkili olduğu dönem din görevlileri için altın çağ olmuştur. Bu başarının mimarı tüm üyelerimize yöneticilerimize teşekkür ediyorum.” Şeklinde konuştu.

Abdülhamik Arvasi Eğitim Merkezi Programına Katılım

Abdülhakim Arvasi Eğitim Merkezi çalışanları için Van Denizi sahilinde gerçekleşen programa katılan Van Şube Başkanı Nurullah Arvas katılımcılara Diyanet-Sen’in faaliyetleri, kazanımları konusunda bilgi verdi. Arvas ayrıca programların hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür etti.


Bu haberi 1567 kişi görüntüledi.
TümüDİĞER BAŞLIKLAR