Yazıcı Sürümü

Ordu 1 Nolu Şube 4. Olağan Genel Kurul Seçimleri Yapıldı


Ordu 1 Nolu Şube 4. Olağan Genel Kurul Seçimleri Yapıldı
15.11.14, Cumartesi
Diyanet-Sen Ordu1 Nolu Şube 4. Olağan genel kurul seçimleri 9 Kasım 2014’de Ordu Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. Mevcut başkan Abdülkadir Demir güven tazeleyerek şube başkanlığına yeniden seçildi.

Toplantıya Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Süleyman Tomakin, Diyanet-Sen Genel Başkan Vekili Hacıbey Özkan, İlçe Müftüleri, Siyasi Parti Temsilcileri, Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcileri, delegeler ve basın mensupları ve çok sayıda davetli katıldı.

4. Olağan genel kurul toplantısının açılış konuşmasını yapan Diyanet-Sen Ordu Şube Başkanı Abdülkadir Demir, Diyanet-Sen’in sendikacılığa yeni bir vizyon ve soluk getirdiğini belirterek “Din görevlilerine gereken itibarı kazandırmak adına şube olarak hızlı ve emin adımlarla yürümeye devam edeceğiz. Din görevlisinin kariyerini muhtarların, cami derneği yöneticilerinin yön vermesiyle basite indirgemek hiç kimsenin haddi değildir. Bugün sizlerle olağan genel kurulumuzda buluşurken büyüyen üye sayısını Türkiye genelinde 73 bine Orduda ise 1700 lere ulaştıran Türkiye’nin lider marka sendikasının gücünü kimsenin sınamayacağını buradan hatırlatmak isterim.” dedi.

Gerçekleştirilen seçimler sonucu Ordu 1 Nolu Şube yönetimi şu isimlerden oluştu:

Şube Başkanı : Abdülkadir Demir

Şube Başkan Yardımcısı (Şube Başkan Vekili) : Sinan Gürsoy

Şube Başkan Yardımcısı (Teşkilatlanma) : Bilal Ses

Şube Başkan Yardımcısı (Mali İşler) : Bahtiyar Bay

Şube Başkan Yardımcısı (Basın ve İletişim) : Kadir İlpeşin

Şube Başkan Yardımcısı (Mevzuat ve Toplu Sözleşme) : Mehmet Omma

Şube Başkan Yardımcısı (Eğitim ve Sosyal İşler) : Şükrü Karadeniz

Bu haberi 2336 kişi görüntüledi.
TümüDİĞER BAŞLIKLAR