Yazıcı Sürümü

​Omurca: Kardeşliğimizi Bozamayacaklar


​Omurca: Kardeşliğimizi Bozamayacaklar
04.11.15, Çarşamba
Memur-Sen tarafından ülke genelinde başlatılan ‘Öncü Medeniyet, Güçlü Sendika, Büyük Türkiye için 1 Milyon Üye' programı Sakarya'da gerçekleştirildi.

Programa Diyanet-Sen Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Omurca katıldı.

Omurca programda yaptığı konuşmada, köklü bir medeniyetin varisleri olarak birlik ve beraberlik içerisinde terör olaylarının üstesinden gelineceğine inancının tam olduğunu söyledi.

7 Haziran seçimlerinden sonra karanlık güçlerin düğmeye bastığını belirten Omurca, "Son 3 yıldır bahar havasında olan ülkemizde terör olaylarını yeniden başlattılar. Ben bu vesileyle terör olaylarında şehit olan askerlerimize ve polislerimize Allah'tan rahmet diliyorum. Maalesef karanlık güçler son dönemlerde düğmeye bastı. Ülkemizde tam istediklerini yapacakları bir noktada bu ülkenin, bu milletin birlik ve beraberliği tekrardan devreye girdi. Biz de Memur-Sen ailesi olarak 'Öncü medeniyet, güçlü sendika, büyük Türkiye' sloganıyla meydanlara indik, kardeşliğimizi bozmak isteyenlere karşı duyarlı olmamız gerektiğini vurgulamak için bir araya gelmek ve ülkemize sahip çıkmak için meydanlardayız" şeklinde konuştu.

Bu haberi 1813 kişi görüntüledi.
TümüDİĞER BAŞLIKLAR