Yazıcı Sürümü

Nevşehir Müftülük Toplantılarına Katılım


Nevşehir Müftülük Toplantılarına Katılım
21.01.13, Pazartesi
Nevşehir il ve ilçe müftülük aylık mutat toplantılarına Diyanet-Sen Genel Başkan Vekili Hacıbey Özkan ,Genel Başkan Yardımcıları Cebrail Yakışır ve Mehmet Yaman katıldı.

Nevşehir il ve ilçe müftülük aylık mutat toplantılarına Diyanet-Sen Genel Başkan Vekili Hacıbey Özkan ,Genel  Başkan Yardımcıları Cebrail Yakışır ve Mehmet  Yaman katıldı.

Genel Başkan Vekili Hacıbey Özkan ve il yönetiminden Harun Yalçın ve Hüsrev Öndegelen ile birlikte Derinkuyu  ve Merkez toplantılarına katıldı. Özkan  ve beraberindeki heyet  İl Müftüsü Yakup Öztürk’ü makamında ziyaret etti, daha sonra Genel Başkan Yardımcısı Cebrail Yakışır  ile birlikte kuran kursu öğreticileri toplantısına katıldı.

Genel Başkan Yardımcısı Cebrail Yakışır,Hasan Özdemir ve Ahmet Aydemir ile birlikte Avanos ve Ürgüp, Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Yaman ve İl Başkanı Ali Aydemir  Kozaklı müftülük toplantılarına  katıldılar. Toplantılarda Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri Diyanet-Sen’in faaliyet  ve etkinlikleri hakkında bilgi verdiler.

Memur-Sen  ve Diyanet-Sen’in başlatmış olduğu  ‘‘Özgürlük İçin  10 Milyon’’imza kampanyası hakkında  ayrıntılı bilgi vererek, Başörtüsünün her alanda serbest bırakılması için sonuna kadar mücadelelerine devam  edeceklerini söylediler,daha sonra katıldıkları toplantılarda kendilerine sorulan soruları cevapladılar, taleplerini ileten Din Görevlileri ve Kuran Kursu Öğreticileri çok memnun olduklarını ifade ettiler.

Genel Başkan Vekili  ve beraberindeki heyet  trafik kazası geçiren Acıgül İlçe Müftüsü’nü evlerinde ziyaret ederek geçmiş olsun temennisinde bulundular.

Bu haberi 4331 kişi görüntüledi.
TümüDİĞER BAŞLIKLAR