Yazıcı Sürümü

Nevşehir Diyanet-Sen Üyeleri İftar Yemeği’nde Buluştu


Nevşehir Diyanet-Sen Üyeleri İftar Yemeği’nde Buluştu
06.08.11, Cumartesi
Diyanet-Sen Nevşehir İl Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar yemeğinde Nevşehir’deki camilerde görev yapan din görevlileri bir araya geldi.

Diyanet-Sen Nevşehir İl Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar yemeğinde Nevşehir’deki camilerde görev yapan din görevlileri bir araya geldi.

           

Yemeğe Nevşehir AK Parti Milletvekilleri, Memur-Sen’e bağlı Sendika Başkanları ve Diyanet-Sen üyeleri katıldı.

Diyanet-Sen tarafından Beykonağı’nda düzenlenen iftar yemeğine, din görevlileri büyük ilgi gösterdi. Yemeğe AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Ahmet Erdal Feralan, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider ile birlikte Memur-Sen İl Temsilcisi Mustafa Özdemir de katıldı.

Yemekte konuşan Nevşehir Diyanet-Sen İl Başkanı Ali Aydemir, düzenlemiş oldukları yemeğin amacının bağlı bulundukları kuruluşun üyeleri ile bir araya gelmek, birlik ve beraberliği sağlamak, sosyal ilişkilerini sıcak tutmak olduğunu söyledi. 

 

Ali Aydemir; “Bilindiği üzere sendika, çalışanların ortak hak ve çıkarlarını korumak, sorunlarını çözmek için bir araçtır ve sendika hiçbir zaman bizim için amaç olmamıştır. Amacımız sadece ve sadece din görevlilerimiz ve halkımız arasında birliği beraberliği kardeşliği nasıl pekiştiririz kaygısı olmuştur. Biz din görevlileri olarak aramızda birlik ve beraberliği tesis etmeliyiz ki, söylediklerimizin ve yaptıklarımızın halka bir tesiri olsun. Biz Nevşehir din görevlileri olarak bunu başardığımıza inanıyorum diye konuştu.” 

Aydemir, iftar programında, “Halkımızın Ramazan ayını daha verimli ve bilinçli geçirmesi için elinden gelen her türlü fedakarlığı gösteren din görevlilerimize şükranlarımızı sunar, Diyanet-Sen camiasının, milletimizin ve tüm İslam aleminin Ramazan ayını tebrik eder, bu kutlu zaman diliminin hepimizin kurtuluşuna vesile olmasını Cenab-ı Hakk’tan niyaz eder, katılımlarınızdan dolayı hepinize şahsım ve sendikam adına teşekkür ederim” dedi.
Bu haberi 7371 kişi görüntüledi.
TümüDİĞER BAŞLIKLAR