Yazıcı Sürümü

Muş’ta Memur-Sen’in Sendikal Anlayışı Konferansı


Muş’ta Memur-Sen’in Sendikal Anlayışı Konferansı
27.03.14, Perşembe
Memur-Sen Muş İl Temsilciliği tarafından düzenlenen “Memur-Sen’in sendikal anlayışı” konulu konferans gerçekleşti.

Memur-Sen Muş İl Temsilciliği tarafından düzenlenen “Memur-Sen’in sendikal anlayışı” konulu konferans Memur-Sen Genel Başkan Vekili Metin Memiş, Diyanet-Sen Genel Başkan Vekili Hacibey Özkan ve Memur-Sen’e bağlı sedikaların genel başkan ve yönetim kurulu üyelerinin katılımı ile gerçekleşti. Programa ayrıca Ak Parti Muş Belediye Başkan Adayı ve Diyanet-Sen Muş Şube Eski Başkanı Feyat Asya ve Muş Üniversitesi Rektörü Nihat İnanç  da katıldı.

Programda bir konuşma yapan Diyanet-Sen Genel Başkan Vekili Hacibey Özkan Memur-Sen ve Diyanet-Sen olarak her zaman erdemli sendikacılık yaptıklarını belirterek “Sendikacılığa Hilf’ulFüdul’u referans alarak başladık. Erdemliler hareketi her zaman rehberimiz oldu. Haksızlığa uğrayan kim olursa olsun biz onun yanındayız. Doğrunun tarafındayız. Yanlışın karşısındayız ve düzelene kadar mücadelemize devam etme gayret ve çalışması içerisinde olacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.” dedi.

Program sonunda Diyanet-Sen Genel Başkan Vekili Hacibey Özkan’a hizmetlerinden dolayı teşekkür plaketi verildi.

Özkan daha sonra İl Müftüsü Recep Uzun ve Hasköy İlçe Müftüsü Orhan İmamoğlu’nu müftülük makamında ziyaret etti. Özkan ayrıca Hasköy Kaymakamı Bilgihan Bayar’ı ve yeni açılan İmam Evi’ni ziyaret etti.

Bu haberi 2664 kişi görüntüledi.
TümüDİĞER BAŞLIKLAR