Yazıcı Sürümü

Milletin Gücünün Karşısında Kimse Duramaz


Milletin Gücünün Karşısında Kimse Duramaz
18.07.17, Salı
​Diyanet-Sen Artvin Şubesi İl Divan Toplantısı Genel Başkan Vekili Osman Aydın ve Genel Başkan Yardımcısı Hacibey Özkan’ın katılımı ile gerçekleştirildi.

Divan başkanlığını Genel Başkan Yardımcısı Hacibey Özkan’ın yaptığı toplantıda konuşan Genel Başkan Vekili Osman Aydın, 15 Temmuz’da ülkemizin hain bir işgal kalkışması ile karşı karşıya kaldığını hatırlatarak “Bu gün 15 Temmuz’un üzerinden 1 yıl geçti. Millet olarak o gece bir destan yazdık. O gece hain darbe kalkışmasına, işgal girişimine karşı bu millet tek yürek tek bilek oldu. Çanakkale ruhu ile Kurtuluş Savaşı ruhu ile şaha kalkan bu milletin önünde hiçbir gücün duramayacağını bir kez daha gösterdik. O gece din görevlilerimiz selaları ile milletimizi vatanına sahip çıkmaya davet etti. Hakkımız bu davete icabet etti. O gece vatanına ihanet edenlere inat vatan severler geleceklerine topraklarına vatanlarına sahip çıktı. 15 Temmuz bir günlük iş değildi. 1 gün de bitmedi. Ülke olarak sürekli teyakkuzda olmamız 15 Temmuz’u unutmamamız unutturmamamız gerekiyor” şeklinde konuştu.

Türkiye’nin En Teşkilatlı Sivil Toplum Örgütüyüz

Toplantıda konuşan Artvin Şube Başkanı Osman Özaydın ise şube olarak güzel çalışmalara imza attıklarını tüm şubelerin ve genel merkezin özverili çalışmaları sonucu Diyanet-Sen’in 14. Kez yetkili sendika olmayı başardığını söyledi. Diyanet-Sen’in ülkemizin en teşkilatlı sivil toplum kuruluşlarından birisi olduğunu belirten Özaydın; “Bu başarı tesadüf değildir. Birlik beraberlik içerisinde sistemli bir şekilde ihlasla samimiyetle çalışmanın sonucudur. Emeği geçen tüm üyelerimize şube başkanlarımıza ve genel merkez yöneticilerimize teşekkür ediyorum” dedi.Bu haberi 1714 kişi görüntüledi.
TümüDİĞER BAŞLIKLAR