Yazıcı Sürümü

Mecitözü İlçe Temsilciliği’nden Piknik Şöleni


Mecitözü İlçe Temsilciliği’nden Piknik Şöleni
30.06.11, Perşembe
Diyanet-Sen Mecitözü İlçe Temsilciliği üyelerine yönelik piknik düzenledi.

Diyanet-Sen Mecitözü İlçe Temsilciliği üyelerine yönelik piknik düzenledi.

8 Haziran 2011’de düzenlenen 2. Geleneksell Çatak Tabiat Parkı Pikniğine Mecitözü Diyanet-Sen üyeleri büyük ilgi gösterdi. Sabah erken saatte gidilen piknik sabah kahvaltısı ile başladı. Piknik, çeşitli spor müsâbakaları, voleybol, futbol maçları, doğa yürüyüşü gibi aktiviteler, öğle yemeği, mangal ve semâver çayı ile devam etti.

Piknik programına katılanlara kısa bir konuşma yapan Diyanet-Sen Mecitözü İlçe Temsilcisi Menderes Maden, pikniğe yoğun bir katılım ve ilgi olmasından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Üyeler arasında birlik, beraberlik ve kaynaşmayı pekiştirmek için ikinci defa böyle bir organizasyon gerçekleştirdiklerini dile getiren Menderes Maden, bu tür organizasyonların insanı stres ve yorgunluktan uzaklaştırıp, zihni dinlendirdiğini ifade etti.

Din Görevlilerinin sorumluluğu ağır ve stresli bir görev icrâ ettiğini, yaz-kış, gece-gündüz demeden sürekli görev başında olduğunu belirten Maden “Okulların tatil olmasıyla birlikte yaz kurslarımız başlayacak. Din Görevlilerimiz yazın tatile gitmeden ve büyük bir özveriyle bu kurslarda çalışıyor. Dolayısıyla bu tip sosyal ve kültürel organizasyonlara Din görevlilerinin büyük ihtiyacı olduğunu düşündüğünüz için bu tür organizasyonları geneleksel hale getirdik. Hepinize katılımlarınızdan dolayı teşekkür ederim.” şeklinde konuştu.

Bu haberi 7378 kişi görüntüledi.
TümüDİĞER BAŞLIKLAR