Yazıcı Sürümü

Kırşehir Şubesi’nden Ahi Evran Üniversitesi Rektörü’ne Ziyaret


Kırşehir Şubesi’nden Ahi Evran Üniversitesi Rektörü’ne Ziyaret
04.06.15, Perşembe
Diyanet-Sen Kırşehir Şube Başkanı Mehmet Öztürk ve yönetim kurulu üyeleri Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya ve üniversite yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ülkemizin yeni kurulan üniversitelerinden biri olmasına rağmen güzel çalışmaları ile dikkati çeken Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya’yı makamında ziyaret eden Kırşehir Şube Başkanı Mehmet Öztürk, ülkemizin geleceği açısından eğitimin ve özellikle üniversite eğitimin çok önemli olduğunu belirterek “Böyle bir eğitim kurumumun başında yer alarak güzel hizmetlere imza atan hocalarımızı tebrik ediyorum. Sendika olarak sivil toplum örgütleri olarak eğitime katkı sunan her türlü faaliyetinizi destekliyoruz. Sendika olarak eğitimle ilgili çalışmalarınızda akademik personelinizin katkılarını bekliyoruz” Şeklinde konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Rektör Karakaya sendikaların eğitime yönelik bu yaklaşımlarının son derece önemli olduğunu belirterek “Eğitime yönelik her türlü katkıyı sunmaya hazır olduklarını söyledi.

Diyanet-Sen heyeti ayrıca Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Mustafa Kurt ve Prof. Dr. Ahmet Gökbel ile Genel Sekreter Doç. Dr. Rüştü Yeşil’i makamında ziyaret ederek yeni görevlerinde başarılar dilediler.

Bu haberi 2154 kişi görüntüledi.
TümüDİĞER BAŞLIKLAR