Yazıcı Sürümü

Kaza Geçiren Üyemize 5400 TL’lik Çek


Kaza Geçiren Üyemize 5400 TL’lik Çek
19.10.11, Çarşamba
Diyanet-Sen Bolu Şubesi üyelerinden Gerede ilçesinde imam-hatip olarak görev yaparken geçirdiği trafik kazasında yaralanan Mehmet Kap’a sendikamızın SBN Grup Marmara ile yaptığı anlaşma çerçevesinde 5400 TL’lik ferdi kaza sigortası çeki verildi.

Diyanet-Sen Bolu Şubesi üyelerinden Gerede ilçesinde imam-hatip olarak görev yaparken geçirdiği trafik kazasında yaralanan  Mehmet Kap’a  sendikamızın SBN Grup Marmara ile yaptığı anlaşma çerçevesinde 5400 TL’lik ferdi kaza sigortası çeki verildi.

 

Geçtiğimiz Ramazan ayında geçirdiği trafik kazası sonucu yaralanan hocamıza çekini Bolu Şube Başkanı Bayram Tekeşin ve Gerede İlçe Temsilcisi Halil Yalçın takdim etti.

  

Çeki takdim esnasında konuşan Bolu Şube Başkanı Bayram Tekeşin sendika olarak her zaman üyelerinin yanlarında olduklarını belirterek  “ her zaman üyemizin yanındayız. Onun acısını paylaşıyoruz.ve Diyanet-Senin bütün üyeleri sendikamızın yaptığı anlaşma gereği SBN Grup marmara ferdi kaza sigortası kapsamındadır.Ve hocamıza acil şifalar diliyorum .”dedi.

Bu haberi 6912 kişi görüntüledi.
TümüDİĞER BAŞLIKLAR