Yazıcı Sürümü

Kayseri Şubesi Kur’an-ı Kerim Meal Bilgi Yarışması Hazırlıklarına Başladı


Kayseri Şubesi Kur’an-ı Kerim Meal Bilgi Yarışması Hazırlıklarına Başladı
06.01.12, Cuma

Diyanet-Sen Kayseri Şubesi ve Kayseri Gönüllü Kültür Teşekkülleri tarafından organize edilen  “Kur’an-ı Kerim Meal Bilgi Yarışması”nın hazırlıkları başladı.

 

Bu yıl beşincisi   düzenlenecek olan yarışmanın Türkiye genelinde yapılabilmesi için tanıtım çalışmalarına başlayan Diyanet-Sen Kayseri Şubesi ve Kayseri Gönüllü Kültür Teşekkülleri Yüce Kitabımız Kur’an-ı Kerim’inin anlayarak ve anlaşılarak okunması ve yaşanması adına gayretli çalışmalarına hız verdiler.

 

Türkiye genelindeki tüm şube yönetimlerinden ve il ve ilçe başkanlarından yarışmanın duyurulması konusunda destek isteyen Kayseri Şube Başkanı İrfan Kaşıkçıoğlu  “Yüce Kur’an’ın anlamına bir adım daha yaklaşmak yönünde topluma önderlik etme hizmetinde sizi de yanımızda görmek istiyoruz. 2012 Nisan Ayı’nın 15- 22 veya 29’unda Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri arasına da katabileceğiniz bir faaliyet olarak yarışmamızın organizasyonunda yer almak isteyip istemediğinizi, yer almak isterseniz tahmini beklediğiniz katılımcı sayısını ve bastıracağımız afiş ve belgelerden ne kadar göndermemizi istediğinizi,

10/01/2012 tarihine kadar lütfen bize bildirin.” dedi.

 

Yarışma hakkında detaylı bilgi edinmek için aşağıdaki linki tıklayın

 

http://kayseridiyanetsen.org/haberoku.asp?id=162

 

Bu haberi 6399 kişi görüntüledi.
TümüDİĞER BAŞLIKLAR