Yazıcı Sürümü

Kastamonu Şubesi 4. Olağan Genel Kongresini Gerçekleştirdi


Kastamonu Şubesi 4. Olağan Genel Kongresini Gerçekleştirdi
12.11.14, Çarşamba
Diyanet Sen Kastamonu Şubesi 4. Olağan Genel Kurulu Şerife Bacı Öğretmenevi’nde yoğun bir katılımla gerçekleştirdi. Mevcut şube başkanı İrfan Bakır yeniden şube başkanlığına seçildi.

Divan Başkanlığını Genel Merkez Yönetim Kurulu Eski Üyesi ve Diyanet-Sen Genel Başkan Başdanışmanı Remzi Sarıoğlu’nun yürüttüğü kongreye Kastamonu Milletvekili Mustafa Gökhan Gülşen, 22.ve 23. Dönem Kastamonu Milletvekili Musa Sıvacıoğlu, Belediye Başkanı Tahsin Babaş, İl Müftüsü Osman Aydın, Ak Parti İl Başkanı Av. Metin Çelik, Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Av. Feridun Öztürk, İl Genel Meclis ve Belediye Meclis Üyeleri, Memur Sen Konfederasyonuna bağlı Şube Başkanları ve İl Temsilcilerinin tamamı yönetim kurulu üyeleri , delegeler ve diğer STK temsilcileri katıldı.

Genel kurul toplantısında konuşan Şube Başkanı İrfan Bakır Diyanet-Sen’in farklı sendikal anlayışı ile sorumlu sendikacılık yaptığına vurgu yaparak “Onlar, etnik sendikacılık yapar, biz kardeşlik sendikacılığı yaparız. Onlar, kaldırım sökme sendikacılığı yapıyor, biz emek-ekmek için ter dökme sendikacılığı yapıyoruz. Onlar, kan ve gözyaşı sendikacılığı yapıyor, biz analar ağlamasın, kan akmasın diye çözüm sürecine katkı sunuyoruz. Onlar, millete kazan kaldırmanın derdinde, biz millete kazanım üretmenin peşindeyiz. Onlar, darbecileri misafir ediyor, biz demokrasiye ev sahipliği yapıyoruz. Onlar, tehdit sendikacılığı yaparken, biz teklif sendikacılığı yapıyoruz. İşte biz misyonu vizyonu böyle olan bir sendikanın üyesiyiz” dedi.

Gerçekleştirilen seçimler sonucu Kastamonu şube yönetimi aşağıdaki isimlerden oluştu:

Şube Başkanı : İrfan Bakır

Şube Başkan Yardımcısı (Şube Başkan Vekili) : Özay Bozkurt

Şube Başkan Yardımcısı (Teşkilatlanma) : Mehmet Kömürcü

Şube Başkan Yardımcısı (Mali İşler) : Nahit Kıldıroğlu

Şube Başkan Yardımcısı (Basın ve İletişim) : Murat Öztürk

Şube Başkan Yardımcısı (Mevzuat ve Toplu Sözleşme) : Ali Mengi

Şube Başkan Yardımcısı (Eğitim ve Sosyal İşler) : Halil İbrahimoğlu

Bu haberi 2718 kişi görüntüledi.
TümüDİĞER BAŞLIKLAR