Yazıcı Sürümü

Kahraman Şehide Devlet de Millet de Sahip Çıkıyor


Kahraman Şehide Devlet de Millet de Sahip Çıkıyor
15.08.16, Pazartesi
​15 Temmuz gecesi, Özel Kuvvetler Komutanlığı’na girmeye çalışan darbeci generali vuran ancak kendisi de şehit düşen Ömer Halisdemir’i mezarı başında ziyaret eden Diyanet-Sen Hatay Şubesi Kırıkhan Temsilciliği şehidin vefatının 31. Gününde 31 hatimle şehidimizi yad etti.

Darbe girişiminin yaşandığı gece, Ankara'da Özel Kuvvetler Komutanlığı'nı ele geçirmeye çalışan darbeci general Semih Terzi'yi vuran ancak kendisi de şehit düşen Astsubay Ömer Halisdemir, darbe girişiminin seyrini değiştiren isim olmuştu. Tüm Türkiye’nin sahip çıktığı Halisdemir, dualarla hatimlerle yad edilmeye devam ediyor.

Diyanet-Sen Hayat Şubesi Kırıkhan İlçe Temsilciliği de yiğit vatan evladı için vefatının 31. Gününde 31 hatimle Ömer Halisdemir’i Niğde’nin Bor ilçesine bağlı Çukurkuyu beldesindeki mezarı başında ziyaret ederek dualarla hatimlerle bir kez daha şehidimize sahip çıktı. Şehidin ailesini de yalnız bırakmayan heyet aileye başsağlığı diledi. Devlet’in sahip çıktığı Halisdemir’e milletimiz de sahip çıkmaya dualarında her zaman yer vermeye devam ediyor.

Bu haberi 1824 kişi görüntüledi.
TümüDİĞER BAŞLIKLAR