Yazıcı Sürümü

K.Maraş Diyanet-Sen Şubesinden Belediye Başkanına Ziyaret


K.Maraş Diyanet-Sen Şubesinden Belediye Başkanına Ziyaret
30.01.13, Çarşamba
Diyanet-Sen Kahramanmaraş Şube Başkanı Ekrem Arslan ve Yönetim Kurulu üyeleri KahramanMaraş Büyükşehir Belediye başkanı Mustafa Poyraz’ın cami ve Kuran Kurslarına yapmış olduğu hizmetlerden dolayı bir nezaket ziyaretinde bulundular.

Diyanet-Sen Kahramanmaraş Şube Başkanı Ekrem Arslan ve Yönetim Kurulu üyeleri  KahramanMaraş Büyükşehir Belediye başkanı Mustafa Poyraz’ın cami ve Kuran Kurslarına yapmış olduğu hizmetlerden dolayı  bir nezaket ziyaretinde bulundular.

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Diyanet-Sen Kahramanmaraş Şube Başkanı Ekrem Arslan, Başkan Poyraz’a yaptığı hizmetlerden dolayı plaket takdim etti.  Şube başkanı Aslan, burada yaptığı konuşmada başkan Poyraz’a teşekkür ederek; “ Kahramanmaraş Belediyesi tarihinde örnek çalışmalara imza atmaya devam ediyor. Bunu en güzel Cami ve Kuran Kurslarında görüyoruz. Camilerin temizliği bakımı, tadilatı ve Kuran kurslarına iaşe yardımı bizi son derece memnun etmektedir. Fakat din görevlileri olarak bir lokal ihtiyacı elzem,çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ediyoruz ’’ dedi.

KahramanMaraş Büyükşehir Belediye  Başkanı Mustafa Poyraz, Diyanet camiasına ayrı bir sevgisinin bulunduğunun altını çizerek, Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Belediye olarak sivil toplum kuruluşları ile istişare içerisinde hareket ettiklerini belirtti.

Ziyaret Diyanet-Sen yönetim Kurulu üyeleri; Hayrullah Kahveci, Mustafa Ağca, Nevzat Karaca ile Diyanet-Sen Gençlik kolları Başkanı Ali Sarıkaya’da hazır bulundu.

 

Bu haberi 5432 kişi görüntüledi.
TümüDİĞER BAŞLIKLAR