Yazıcı Sürümü

İzmir İl Divan Toplantısı Geniş Katılımla Yapıldı


İzmir İl Divan Toplantısı Geniş Katılımla Yapıldı
27.02.12, Pazartesi
İzmir Diyanet-Sen il divan toplantısı genel merkez yönetim kurulu üyelerinin katılımı ile yapıldı.

İzmir  Diyanet-Sen il divan toplantısı  genel merkez yönetim kurulu üyelerinin katılımı ile yapıldı.  26 Şubat 2012 tarihinde İzmir Hasan Sağlam Öğretmen Evi’nde gerçekleştirilen il divan toplantısına Genel merkez yönetiminden Genel Teşkilatlanma Sekreteri Mehmet Ali Güldemir, Genel Mali Sekreter Mehmet Ali Omurca,  Genel Mevzuat ve Toplu Sözleşme Sekreteri Ali Bayır ve Genel Eğitim Sekreteri Cebrail Yakışır, Konak İlçe Müftüsü Zeki Aksoy, Memur-Sen İl Başkanı Abdürrahim Şenocak, Büro Memur-Sen İl Başkanı Mücahit Sami Uçar, Manisa  Diyanet-Sen İl Başkanı Ahmet Özdemir, Prof Dr. Rıza Savaş, Ak Parti İzmir Milletvekili Rıfat Sait ve Diyanet-Sen üyeleri katıldı.

 

  Konak Hüsnü Ataberk Camii İmam-Hatibi Hafız Muhammed Öztürk Hoca’nın Kur’an tilaveti ile başlayan il divan toplantısında konuşan İzmir Şube  Başkanı İbrahim Güzeldağ 

Diyanet-Sen’in ülkenin her yerinde teşkilatlı büyük bir sendika olduğuna dikkat çekerek “Büyüdükçe sorumluluğumuz artıyor. Bizler de bu sorumluluk bilinci ile hareket ediyoruz. Herkesi tek tek önemsiyor ve “sen yoksan bir eksiğiz” anlayışı ile hizmetimize devam ediyoruz” şeklinde konuştu.

 

Toplantıda konuşan Konak İlçe Müftüsü Zeki Aksoy  tüm din görevlilerinin yanında olduğunu belirterek “Bizler hizmet için sizinle beraberiz.” dedi. 

  

Prof Dr. Rıza Savaş Hoca; “İslam da  Hak Mücadelesini konu alan bir konuşma yaptı.İzmir AK Parti Milletvekili Rıfat Sait de "Memur-Sen Konfederasyonu"nun kendileri için çok önemli olduğunu  ve sendikalara çok değer verdiklerini, hak mücadelesi yapan sendikaların muhakkak yaşaması gerektiğine değinerek;” Bizler sizin hizmetinizdeyiz”dedi.

 

Genel Mekez yönecilerinin sendikal çalışmalar konusunda katılımcılara verdiği bilgilerin ardından sorular cevaplandırıldı.

 

Bu haberi 5987 kişi görüntüledi.
TümüDİĞER BAŞLIKLAR