Yazıcı Sürümü

Isparta İl Divan Toplantısı Yapıldı


Isparta İl Divan Toplantısı Yapıldı
30.12.13, Pazartesi
Diyanet-Sen Isparta İl divan toplantısı 29 Aralık 2013’te Isparta Öğretmenevi Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.

Diyanet-Sen Isparta İl divan toplantısı 29 Aralık 2013’te Isparta Öğretmenevi  Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. Toplantıya Genel Başkan Yardımcıları Mehmet Ali Güldemir, Ali Bayır, Memur-Sen İl Başkanı ve Diyanet-Sen Şube Başkanı Osman Akçil, yönetim kurulu üyeleri, zorunlu organlar ve ilçe temsilcileri katıldı.

Toplantıda konuşan Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Güldemir Diyanet-Sen’in 70 bini aşan üye sayısı ile Türkiye’nin en güzide sivil toplum kuruluşlarından birisi olduğunu belirterek “Diyanet-Sen yetkinin 10. Yılında başarısını taçlandırarak kazanımlarını artırarak yoluna devam etmektedir. Ülkemizin sendikalaşma oranı en yüksek kamu görevlileri sendikasıdır. Hizmet konulumuzdaki bu örgütlülük sizlerin sendikal bilinci ve örgütlenmenin önemine verdiğiniz önemin bir göstergesidir” dedi.

Mevzuat ve Toplu Sözleşmeden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali Bayır da yaptığı konuşmada Diyanet-Sen’in gerek toplu sözleşmede gerekse Kurum İdari Kurulu toplantılarında 10 yıldır hizmet kolunu temsil ettiğini hatırlatarak “Bazıları yetkileri olmadığı halde hizmet kolumuzla ilgili bir kazanım olsa kendileri yapmış gibi lanse etmektedir. Hizmet kolumuzun yetkili sendikası Diyanet-Sen’dir ve bütün kazanımların altında Diyanet-Sen’in imzası vardır.” Şeklinde konuştu.

Şube Başkanı Osman Akçıl ise şube çalışmaları konusunda katılımcılara bilgi verdi. Başarılı geçen toplantı sonucu önümüzdeki dönem yol haritası belirlendi.

Bu haberi 2513 kişi görüntüledi.
TümüDİĞER BAŞLIKLAR