Yazıcı Sürümü

​Isparta Genişletilmiş İl Divan Toplantısı Gerçekleştirildi


​Isparta Genişletilmiş İl Divan Toplantısı Gerçekleştirildi
27.04.15, Pazartesi
Diyanet-Sen Isparta Şubesi Genişletilmiş İl Divan Toplantısı Eğirdir Göl Uygulama Oteli Konferans Salonu’nda genel merkez yönetim kurulu üyelerinin katılımı ile gerçekleştirildi.

Toplantıya Genel Başkan Yardımcıları Hacibey Özkan ve Mehmet Yaman, Milletvekili Adayı İsmail Özdemir, Isparta Şube Başkanı Osman Akçil ve yönetim kurulu üyeleri, zorunlu organlar, ilçe temsilcileri katıldı.

26 Nisan 2015’te gerçekleştirilen il divan toplantısında konuşan Genel Başkan Yardımcısı Hacibey Özkan, “Diyanet-Sen’in yeni dönemle birlikte yeni ufuklara yelken açtığını belirterek “Diyanet-Sen’in rakibi yine Diyanet-Sen’dir. Yeni dönemde yeni kazanımlar için var gücümüzle çalışacağımızdan kimsenin şüphesi olsın” dedi.

Toplantıda katılımcılara hitap eden Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Yaman ise mevzuat ve toplu sözleşme sekreteryasının kazanım elde etmede en önemli birim olduğuna dikkati çekerek “Kurum İdari Kurulu taleplerimizi ve toplu sözleşme taleplerimizi sizlerden gelen istekler doğrultusunda oluşturacağız. Birlikte çalışarak bu gayretleri kazanıma dönüştürmek için elimizden geleni yapacağız” şeklinde konuştu.

Programa katılan Isparta AK Parti Milletvekili Adayı İsmail Özdemir de kısa bir selamlama konuşması yaptı.

Isparta Şube Başkanı Osman Akçil, şube olarak istişareye önem verdiklerine dikkat çekerek zaman zaman bir araya gelerek yapılacaklar konusunda, sorunlara çözüm konusunda görüş alışverişinde bulunmak hem çalışma azmimizi hem de motivasyonumuzu artırıyor. Bu tür toplantılara genel merkez yöneticilerimizin iştiraki bizleri son derece memnun etmektedir” ifadelerini kullandı.

Bu haberi 2798 kişi görüntüledi.
TümüDİĞER BAŞLIKLAR